fbpx

Я вийшла заміж в 16 років і не жалкую про це, я щаслива. Але ось стосунки з мамою мого чоловіка не склалися. Ще на весіллі моя свекруха сказала, що цей шлюб не витримає і року. Моя мама виховала мене сама як могла, а мій чоловік вихований у повній сім’ї. Ну ось на підставі такого досвіду свекруха втручається в наше життя, а я помітила, що після її візитів ми з чоловіком постійно конфліктуємо. Але я думала що винна я, що роблю щось неправильно. Всі 12 років намагалася знайти підхід до батьків чоловіка але марно. Мій день починається о 4 ранку, коли я провожаю чоловіка на роботу, смажу йому яєчню й готую каву

Я вийшла заміж у 16 років і не жалкую про це, я щаслива. Але ось стосунки з мамою мого чоловіка не склалися.

По-перше, їй сподобалося що я маленька, по-друге у неї була дівчина на прикметі для сина. Але для нього вона нічого не значила.

Ще на весіллі моя свекруха сказала що цей шлюб не витримає і року. Ми разом 13 років. Стосунки між моєю мамою і мамою мого чоловіка теж так собі.

Моя мама виховала мене сама як могла, а мій чоловік вихований у повній сім’ї. Ну ось на підставі такого досвіду свекруха втручається в наше життя, а я помітила, що після її візитів ми з чоловіком постійно конфліктуємо.

Але я думала що винна я, що роблю щось неправильно. Всі 12 років намагалася знайти підхід до батьків чоловіка але марно.

Я не знаю як мені бути, як поводиться з мамою чоловіка, хоч і минуло стільки років.

Їй не подобається, що я не працюю офіційно. Але я в’яжу на продаж і для всієї родини, не тільки для своєї, а й для всієї чоловікової рідні, купи тіток-дядьків-племінників, свекрухи. Іноді шию. Добре готую, люблю займатися будинком, багато читаю.

Мій день починається о 4 ранку, коли я провожаю чоловіка на роботу, смажу йому яєчню й готую каву. Отже десь о 13-14 годині я вже вільна. Але це не подобається моїй свекрусі, тому що я все встигаю і купа часу у мене лишається, а у неї так не виходить, вона як білка в колесі постійно.

З нашої останньої суперечки минуло вже три місяці, але ми не спілкуємося, хоча живемо на одній вулиці, між будинками – сто метрів.

Я так хочу хороших стосунків, бо я абсолютно неконфліктна людина, але кожна наша зустріч закінчується однаково, ми обидві плачемо.

Може хтось дасть пораду як це подолати і порозумітися.

Фото – авторське, ілюстративне.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page