fbpx
життєві історії
Я вийшов з автівки і попрямував до воріт. На подвір’ї чулися голоси дітей. – О, зятьок! У мене якраз до тебе розмова важлива є. – Я ще навіть додому не доїхав, як заблокував номер тещі. Її наглості немає меж, але найбільше обурює те, що Маруся її підтримує

Я вийшов з автівки і попрямував до воріт. На подвір’ї чулися голоси дітей. – О, зятьок! У мене якраз до тебе розмова важлива є. – Я ще навіть додому не доїхав, як заблокував номер тещі. Її наглості немає меж, але найбільше обурює те, що Маруся її підтримує.

– Марусю, це ти взяла десять тисяч зі шафи на свої нові речі? Ми ж домовлялися не витрачати їх деякий час. Чому ти навіть мене не спитала, що збираєшся на шопінг? – В’ячеслав уже зі злим виразом обличчя стояв біля своєї дружини і питав її.

– Забула тобі повідомити, мама зібралася поїхати на відпочинок і їй трішки грошей потрібно було, тому я вирішила їй трохи додати. Я не розумію, чому це так тебе турбує? Це ж твоя теща, а ти, як родич, їй сам міг би запропонувати таку суму. Усім жінкам треба на відпочинок їздити.

Звичайно, для чоловіків повноцінний відпочинок це рибалка, а жінки хочуть на пляжі позасмагати та морозива поїсти.

– Марусю, я думаю, що ми вже просто почали утримувати твою маму, а не зрідка допомагати їй, як це ти називаєш. Я думав, що вона є самостійною жінкою, яка цілком може сама за себе заплатити. З такими витратами нам скоро на себе не вистачатиме, мені здається, що потихеньку потрібно припиняти переводити гроші твоїй мамі.

Пізніше вже на прогулянці вони знову торкнулися цієї теми, але Маруся стала перед чоловіком “боком” і почала пред’являти:

– Так, ти розумієш, що це моя мама, для твоєї матері мені нічого не шкода, а ти хочеш так вчинити зі своєю тещею?

– Я, звичайно, поважаю твою матір, але зараз вона переходить усі межі. Вік їй ще дозволяє працювати самій, бо їй лише п’ятдесят два, а не як моїй матері, якій уже шістдесят п’ять. Я не проти давати гроші твоїй матері, але не так багато, як ми зараз даємо. Тому що по п’ять тисяч на місяць навіть не кожна людина в нашій країні здатна заробити. Нам самим, у такому разі, доведеться наступного літа відмовитися від відпочинку в Туреччині. У результаті Маруся сильно розлютилася і вирішила піти.

В’ячеслав уже знав, що з цієї прогулянки нічого доброго не вийде. Майже щодня у них трапляються схожі суперечки. Чоловік дуже добре спілкуватися з матір’ю дружини, вони навіть з нею телефоном годинами говорили. Але єдиною проблемою було те, що вона постійно скаржилася на чоловіків, які ніяк не хотіли з нею вступати у стосунки, а їй потрібен був чоловік, який зміг би повністю забезпечувати тещу і щомісяця возити на Мальдіви.

Востаннє у неї був чоловік від якого вона і привела на світ Марусю, але вони прожили не більше шести років.

Зять знав, що саме такого, як теща хоче чоловіка, вона не знайде, але забезпеченого чоловіка може й зустріти у найближчі п’ять років. Йому справді хотілося, щоб у матері Марусі знайшовся залицяльник, адже В’ячеславу не хотілося  постійно давати гроші тещі.

У результаті засмучений чоловік вирішив як завжди шукати свою дружину, яка на нього в черговий раз образилася, і, швидше за все, сіла в найближчій кав’ярні неподалік. Він був правий, оскільки Маруся перебувала в парку біля їхнього дому та пила каву. У той момент, коли чоловік почав вигукувати її ім’я, вона почала вдавати, що це взагалі не їй кажуть і її зовсім не так звати.

– Маруся, ти звичайно, вибач мені, я не хотів ображати твою маму, але мені здається, що я зовсім перестану перераховувати гроші на її карту, якщо ти продовжиш так далі поводитися. Ми не просто почали допомагати матері, ми стали щомісяця певну суму грошей віддавати їй та з кожним місяцем ця сума зростає. У нас навіть іноді не вистачає грошей для того, щоб власній дитині придбати зимовий костюм, але для твоєї мами ми завжди гроші знаходимо, а ти мені навіть подякувати не хочеш за мою доброту.

– Ти просто жлоб, якому шкода віддати зовсім небагато грошей для моєї мами. Ось у моєї знайомої чоловік недавно оплатив дорогу шубу тещі, яка коштувала о-го-го, а ти тут дрібнишся. У мене більше немає бажання підтримувати з тобою діалог, я йду дивитися серіали вдома, а ти роби що хочеш, і можеш навіть не миритися зі мною, я зрозуміла який у тебе поганий характер.

У цей момент В’ячеслав згадав слова свого друга, який радив взагалі ні копійки не давати тещі, адже вона може з часом знахабніти і тоді доведеться їй всю свою зарплату віддавати, адже вона врешті-решт взагалі не вгамується.

За кілька годин чоловік поїхав забирати своїх дітей від матері дружини. Він побачив, як вона зі свого двору вийшла в новій сукні, купленій за гроші зятя і з дорогою сумкою. Вона підійшла до В’ячеслава і сказала, що зібралася на тиждень поїхати відпочивати до Єгипту і їй треба взяти десь гроші на переліт. Чоловік уже знав, що вона зібралася просити у нього, тому просто сказав, що більше не зобов’язаний оплачувати її “хотілки”, потім розвернувся і пішов з дітьми додому.

З того дня він припинив спілкуватися з тещею, а з дружиною “бурі” тривали, але мати дружини на цьому не зупинилася і продовжувала постійно телефонувати В’ячеславу, який вже її давно заблокував.

Фото ілюстративне