fbpx

Я випадково почув розмову сестри, коли був в мами в гостях зі своєю сім’єю. Ми з молодшим сином зайшли у ванну, яка знаходиться поблизу кухні, а Олена в той час нарізала випічку до кави і говорила по гучномовцю зі своєю колегою по роботі. Звичайно, нічого нового я для себе не відкрив, але на душі стало так кепсько. Я ж до останнього надіявся, що наші відносини налагодяться

Стосунки між братами і сестрами не завжди можуть бути ідеальними. Найстрашніше, коли між ними входить заздрість. Я вже багато років не ладнаю зі своєю сестрою Оленою. Її турбує те, що у мене щасливе сімейне життя, а в неї цього немає.

Моя сестра Олена старша за мене на три роки. Навіть коли ми були дітьми, у нас були дуже складні стосунки. Вона ніколи не сприймала мене як рівного. Для неї я був більше схожий на незрілого хлопчика, який нічого не вміє і не знає.

У дорослому житті мало що змінилося. Коли я знайшов свою першу дівчину, вона мало не сміялася з мене.

– Ти губу не розкатуй! Хто тебе довго витримає?, — сказала Олена мені з сарказмом.

Але вона абсолютно помилялася в своїх висловлюваннях і думках. Ми з Яною до сьогоднішнього дня разом. Ми одружені і маємо двох прекрасних синів. Старшому Ромчику сім років, а молодшому Олександру – три.

Ми з Яною чудово проводимо час. Ми не можемо ні на що скаржитися. Наші стосунки гарні, і наші сини приносять нам лише радість. Я майже не можу повірити своєму щастю. На даний момент ми думаємо про те, що хотіли б переїхати в більшу місцевість і купити будинок. Я насправді живу своєю мрією.

Олені гірше. З часів школи жоден хлопець не міг її витримати. Що казати, навіть я, її рідний брат, не можу довго її витерпіти. Вона зла, владна, вперта і образлива жінка. Тому ніякого любовного життя в неї немає. І я розумію, що це її турбує. Вона хотіла б мати чоловіка і сім’ю, але поки не знайшла нікого, хто міг би залишитися з нею.

Олена така, яка вона є, вона не бачить, що я кращий за неї. Моє кохання зі школи зі мною вже більше п’ятнадцяти років, у нас двоє прекрасних дітей разом, і ми ні за чим не сумуємо. У Олени немає нічого, крім роботи та двох котів.

Як вона мені заздрить, видно з її поведінки. Вона не може зі мною нормально розмовляти. Вона мене щоразу намагається “вколоти”. Я часто в розпачі через її поведінку, практично не спілкуюся з нею взагалі. Якби наші батьки не запросили нас на Різдво, ми б, мабуть, навіть не побачилися. Але і там не обійшлось без її заздрощів.

Я повів свого меншого сина у ванну мити руки (ванна знаходиться близько кухні), а Олена в той час нарізала випічку до кави, і говорила на гучномовці зі своєю співробітницею, і як я зрозумів, подругою.

– Ой, якби ж ти знала, як мені противно дивитися на цю їх сімейну ідилію. Мій брат ще той “підкаблучник”. Він своїй Яні і салати накладає, і весь час запитує, чи не потрібно їй чогось. З дітьми те саме: сюсюкає їх – що тільки з них виросте. Зовсім людина себе не поважає! , – ця їй у відповідь лише підтакувала.

В той день я просто ще раз довів для себе, що сестра  мені просто заздрить, і з нею мені не по дорозі!

Ми мало спілкувалися більше року, ми “сухо” вітаємо один одного з днем ​​народження і великими святами, але це все.

Причина її поведінки цілком зрозуміла. Вона заздрить мені, що я маю те, чого вона так хоче. Я запрошував її до себе, але коли вона постійно відмовлялася, я зупинився. Якщо людина не хоче бачити мене і мою сім’ю, то я нав’язуватися не буду.

А що ви з боку сказали б про нашу ситуацію?

Це нормально, коли дві рідні людини втрачають зв’язок?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page