fbpx

Я вже не знаю, які доводи використовувати, щоб невістку випхати в ті Італії чи Польщі грошей заробити! Олені хоч кол на голові чеши, вперлася віслюком – не залишу дітей, і хоч їй що! Ну не можу мій Василько зараз заробити нормально, так хоч би вона про сімʼю свою подумала, про майбутнє дітей, про власне житло! Каже: я сама з інтернету, не буде в моїх дітей такої долі! Але я вважаю що кожна нормальна відповідальна мати має забезпечити своїх дітей, он тисячі жінок працюють за кордоном і нічого. Це я розумію – матері

Я вже не знаю, які доводи використовувати, щоб невістку випхати в ті Італії чи Польщі грошей заробити! Олені хоч кол на голові чеши, вперлася віслюком – не залишу дітей, і хоч їй що! Ну не можу мій Василько зараз заробити нормально, так хоч би вона про сімʼю свою подумала, про майбутнє дітей, про власне житло!

У мене така ситуація, що я вже не знаю що робити. Але почну з початку.

Одружився мій син Василь 12 років тому. Привіз з обласного центру до мене в райцентр в наш будинок невістку Олену. Дівчина вона хороша, але сирота, з інтернату.

Познайомилися вони десь там через спільних друзів, він закохався дуже, ні на кого крім Олени дивитися не хотів. Одружилися, прийшли до мене жити в трикімнатну квартиру, ка мені від чоловіка-чиновника. Місця вистачає, але все одно жити таким натовпом важко.

Тим більше, пенсія у мене маленька, я би воліла одну кімнату в оренду віддати і хоч якийсь додаток до пенсії мати, щоб була якась зайва копійка у мене, щоб більше про своє здоров’я дбати. Адже я вже не молода і проблем вистачає. Але це поки що просто моя мрія, адже  ділю оселю з родиною сина, у них двоє дітей.

З грошима в родині сина важко, скажу одразу. Вони мені на комуналку навіть не кожен місяць щось дають. Але хоч продукти в спільний кошик купують, і на тім дякую.

Невістка без вищої освіти, та й роботи у нас в райцентрі взагалі майже немає, після корони й вторгнення взагалі стало дуже погано з роботою. Олена сидить дома й виховує дітей, тільки інколи щось в’яже і через інтернет продає. Хіба це заробітки?

Син мій на постійній основі не працює, перебивається підробітками – то кондиціонери в сезон встановлює, то ще щось, типу меблі комусь зібрати. Але я й проти щоб він зараз кудись офіційно працевлаштовувався – зрозуміло, чому.

І я в цій нашій всій ситуації бачу лиш один логічний і розумний вихід – олені необхідно їхати на заробітки! Я про це почала говорити ще два роки тому, коли всі масово подалися закордон. Але вона сказала, що Васю не залишить, що у нас на Франківщині мирно, тому немає потреби виїжджати.

А гроші для родини – хіба не потреба? Хоча би вона сама поїхала, я принаймні на цьому наполягаю. Я Олені пообіцяла, що подивлюся за дітьми, що з онуками, яким 4 і 10 років, все буде добре, ми з Василем справимося. Але вона – ні в яку!

Я вже не знаю, які доводи використовувати, щоб невістку випхати в ті Італії чи Польщі грошей заробити! Олені хоч кол на голові чеши, вперлася віслюком – не залишу дітей, і хоч їй що! Ну не можу мій Василько зараз заробити нормально, так хоч би вона про сімʼю свою подумала, про майбутнє дітей, про власне житло!

Але невістка каже: я сама з інтернету, не буде в моїх дітей такої долі! Але я вважаю що кожна нормальна відповідальна мати має забезпечити своїх дітей, он тисячі жінок працюють за кордоном і нічого. Забезпечують дітям і навчання, і житло, і квартири машини купують. Це я розумію – матері.

А що її увага варта і любов, якщо діти їсти і одягатися нормально не можуть?

Підкажіть будь ласка, як мені переконати Олену? Як на неї вплинути? Буду дуже вдячна! Миру вам всім і злагоди!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page