fbpx
життєві історії
Я вже розповіла про весілля всім своїм подружкам і родичам, попередила дружок, якого кольору сукні їм слід зшити. Мої батьки теж по серйозному готуються до святкування. Якщо я зараз все відміню або захочу перенести, то до мене виникне тисячу питань

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

Вже більше року я зустрічаюь з хлопцем. У нас все серйозно. Вже й познайомились з батьками та почали готуватися до весілля. Та недавно відкрилася правда, яка дуже мене засмутила.

Виявляється, він весь цей час мені брехав, говорив, що займає престижну посаду в досить відомій ІТ-компанії, а насправді виявився звичайним офіціантом. Все викрилось зовсім випадково, коли одна з подруг побачила мого нареченого в ресторані. Вона прислала мені світлину, на якій він прибирав зі столу.

Спершу  я в це не повірила. Коли я показала цю фотографію своєму хлопцеві, він переконав мене в тому, що це хтось інший і навіть спробував налаштувати мене проти цієї подруги. Тоді моя знайома покликала мене в цей ресторан, і я в усьому переконалася, мій майбутній чоловік дійсно ходив там у формі офіціанта.

Сказати, що я була здивована – це не сказати нічого! Мій коханий завжди одягався тільки в брендові речі, любив жити на широку ногу і часто хвалився своєю посадою у цій компанії. Мене ніколи не цікавили гроші нареченого, і більшість рахунків ми оплачували навпіл або по черзі. І мені і йому так було зручно, ніхто не відчуває себе в боргу і ми обидва задоволені цим.

Але яка ж може бути рівність, якщо у мене до 29 років хороша кар’єра, а він в 31 рік звичайний офіціант? У такій ситуації, навіть проти власної волі, в голову закрадаються думки про те, що він весь цей час обманював мене заради вигоди і що його благополуччя, а також самодостатність були ілюзією.

Читайте також:Я ВЗАГАЛІ НЕ РОЗУМІЮ, НАВІЩО ВІН ЙОМУ ЗДАВСЯ І ЧОМУ ВИННА ВЕСЬ ЧАС Я. ТАКЕ ВІДЧУТТЯ, ЩО ЙОМУ НІЧОГО ВЗАГАЛІ НЕ ПОТРІБНО, ХОЧА ДО РАЦСУ ВІН МЕНЕ ПОВІВ, НЕ Я ЙОГО ПОТЯГЛА, І РІШЕННЯ НАРОДИТИ ДИТИНУ БУЛО СПІЛЬНИМ. А ТЕПЕР Я ВІЧНО В УСЬОМУ ВИННА

Можливо, мого хлопця цікавила не я, а моя сім’я (ми не бідні). Адже у мого батька безліч зв’язків і бізнес, в який, теоретично він міг би взяти мого майбутнього чоловіка.

Без квартири і фінансової допомоги батьки також мене не залишили б. Обдумуючи ситуацію, що склалася, мене розриває навпіл. З одного боку я люблю його, мрію скоріше вийти заміж і народити від нього діточок, а з іншого боку боюся, що він мене просто використовує, і що я навіть не знаю свого нареченого по-справжньому.

Весілля було призначено через 4 місяці. Я вже розповіла про торжество всім своїм подружкам і родичам і попередила дружок, якого кольору сукні їм слід зшити. Мої батьки теж по серйозному готуються до святкування. Якщо я зараз все відміню або захочу перенести, то до мене виникне тисячу питань. А якщо розповім про те, що мій майбутній чоловік брехав про свою професію, то думаю, що батько його не пробачать і не приймуть після цього в нашу сім’ю.

Порадьте, що робити, як вийти з цієї ситуації?

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Бажаєте бути в курсі всіх новин? Підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com

facebook