fbpx

Я взяла потайки гроші у свекрухи, тепер не знаю. що робити. Розкажу все як є, і хочу спитати пораду. Може, хтось може спрогнозувати розвиток подій. Я заміжня більше десяти років. Є син, чоловік, а в нього є мама. Більше нікого з рідні. У мене є будиночок у сумному стані в курортному селі на Прикарпатті. Спершу не показував себе у всій красі. Я йому і взуття спочатку мила, і одяг змушувала переодягати, і їсти подай-принеси

Я взяла потайки гроші у свекрухи, тепер не знаю. що робити.

Розкажу все як є, і хочу спитати пораду. Може, хтось може спрогнозувати розвиток подій.

Я заміжня більше десяти років. Є син, чоловік, а в нього є мама. Більше нікого з рідні. У мене є будиночок у сумному стані в курортному селі на Прикарпатті.

Жили ми з чоловіком у його зі свекрухою квартирою в райцентрі, але Надія Петрівна у окремому будинку. Чоловік періодично, а згодом все частіше, під час суперечок говорив, щоб я їхала до своєї оселі.

А як мені туди з маленькою дитиною, там ніяких умов. Свекруха наче і була на моїй стороні і казала, що завжди підтримає і грошей спочатку обіцяла дати в борг для ремонту. А коли справа дійсно до цього дійшла, Надія Петрівна відмовила.

Взаємини між нами з чоловіком все погіршувалися. На дитину у мене через це часу бракувало постійно. А чоловік завжди всім незадоволений, він виявляється і до мене таким був, але спершу не показував себе у всій красі. Я йому і взуття спочатку мила, і одяг змушувала переодягати, і їсти подай-принеси. А йому крім комп’ютера нічого не треба. І кухня, і вся квартира – суцільний безлад. Усе на одній мені.

Я розуміла, що треба їхати. Але куди? Два роки працювала в дикому режимі плюс дитина на мені. Свекруха заслабла – на мені знову. Чоловік відмовлявся навіть займатися своєю квартирою.

Словом, щоб не втомлювати перерахуванням всього, скажу коротко, що я запозичила у свекрухи гроші на ремонт без просу. Сподівалася, що встигну покласти, коли зароблю.

У результаті син зі мною йти відмовився, лишився з ними. З дитиною іноді бачимося. Зважаючи на все, його проти мене налаштовують і ублажають його. Хоча до цієї історії він був повністю на мені. А тепер втратила довіру дитини, скільки своїх моральних сил.

Наробила справ і не знаю, як жити. І совість спокою не дає з першого дня мого вчинку. Взяла ті гроші лише тому, що уявила, що років за п’ять чоловік остаточно вижене, а мені йти нікуди. Я віддам у будь-якому разі. Але важко дуже

Будь ласка, висловіть свою думку. Як мене можна назвати, я й сама знаю. Якщо можна, то щось конструктивне порадьте, дякую за увагу.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, ibilingua.com

You cannot copy content of this page