fbpx
життєві історії
Я як побачила, що син мій ранком встав перший, пішов на кухню і потім поніс у спальню невістці каву з канапками з червоною ікрою – так у мені скипіло все! Розмова з ним і Юлькою не дала результатів, тому і подзвонила свасі. Такого я ще не чула на свою адресу

У мене було таке життя, в якому я мало бачила, але можу сказати, що живу й го гідно й правильно. Маємо з чоловіком двох дітей, дочка в Польщі живе, а син і невістка в Чернівцях, син зараз боронить Україну. У нас троє онуків – син у дочки і хлопчик і дівчинка в невістки ї Юрка.

Невістка й син мають свій бізнес, у них два магазини, зараз ними керую Юля, бо сина мобілізували. Служить зараз, слава Богу, на більш менш спокійному напрямку, але все одно дуже переживаємо й молимося.

У невістки є помічниця  по дому й няня. Мені цього не зрозуміти, бо я все життя з усім справлялася сама, та ще й працювала на двох роботах, коли у чоловіка кілька років були проблеми зі спиною і він не міг повноцінно працювати й годувати родину. Але складні часи минули, чоловік одужав і потім я взагалі стала домогосподаркою.

Займалася будинком і дітками, готувала для родини всіляку домашню смакоту, доглядала сад і город. В оселі в мене завжди було чисто, а чоловіка завжди чекала свіжоприготована вечеря. ну так я вихована – не собі, книгам чи серіалам час присвячувати, а тим, кого любиш – родині.

Наш син, коли виріс, виїхав з нашого маленького райцентра в обласне місто – у Вінницю. там зустрів юлю, побралися вони і стали жити в її квартирі. невістка міська у нас і житло їй від бабусі дісталася. Народилося двоє діток і у них. і все б було добре, якби не вторгнення.

Минулого тижня мій чоловік затіяв з сусідом ремонт у нас в кухня, тому я й поїхала на кілька днів у Вінницю, тим паче, що й синочка на три дні додому відпустили – оце так радість була, ви навіть не уявляєте!

Але радість моя випарувалася в мить, я як побачила, що син мій ранком встав перший, пішов на кухню і потім поніс у спальню невістці каву з канапками з червоною ікрою – так у мені скипіло все! Він прийшов з таких місць – це вона має біля нього бігати й пилинки здмухувати! А то цяця яка!

Розмова з ним і Юлькою не дала результатів – Юрко сказав, що Юля багато працює, на ній будинок і діти, що він її кохає і має право балувати,  як хоче.

Тому я і подзвонила свасі – пояснити дорослій людині, що її дочка зовсім знахабніла і веде себе геть не правильно. Юрко на три дня прийшов, а вона з ним дітей залишила – і до косметолога!

Але такого я ще не чула на свою адресу. Сваха сказала, що я нічого в житті не розумію, а зять у неї – золотий. Я дуже засмучена поїхала додому, не такої долі я бажала сину й не такої дружини, яка тільки себе й любить.

Автор – Олена М.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page