Може в мене розум вже не такий, як в молодих, і я чогось не розумію. Але мене ця історія сильно обурила. Я останні гроші з хати віддала, а вона на курорт чкурнула.
Я вже два роки на пенсії. Живу з чоловіком в селі. Маємо невеличку господарку і трохи поля, бо як без того в селі. Корівчину вже років п’ять, як ми продали, бо молодь допомагати не хоче, а нам з дідом сил і здоров’я не хватало.
Є в мене і молодша на шість років сестра.
Вона ще працює, хоча здоров’я також кепське, але мусить до тої пенсії дотягнути, що поробиш.
Живемо ми в одному селі. Я з чоловіком побудувала свою хату, а Ольга живе, як би в невістках, але батьків вже давно на цьому світі немає.
В мене з чоловіком двоє дітей і Ольга двох має.
Син її, молодший, мій племінник – три роки тому одружився.
Синок в них з Яриною народився, але відразу ж лікарі сказали, що до місяця часу треба зробити оперативне втручання на сердечко.
Звісно, ми всією родиною молилися за здоров’ячко Дмитрика, так вони його назвали і навіть в лікарні похрестили, бо ніхто не знав, чого чекати.
Але, дякувати Богу, все добре, але втручання таки було і дуже серйозне.
Моя сестра звернулася до всієї родини, щоб допомогти дітям фінансово. Я ж розуміла і розумію, що все це дуже дорого.
Я мала наскладено дома майже п’ятдесят тисяч на пам’ятники мамі і татові, але майже все прийшлося віддати, бо потрібно було рятувати дитину.
Знаю не з чуток, що всі родичі скинулися і не тільки, сусіди підключилися. З миром по нитці, як то кажуть, назбирали ми, хоча сума була навіть більша, ніж я очікувала.
Знаю, що і сваха моєї сестри допомагала. Але це зрозуміло, Дмитрик її онук.
На даний час невістка Ольги з немовлям вже дома. Дмитрик хоч і кволенький, але вже йде на поправку. Я його не бачила, але так мені розказувала сестра.
Сваху Ольги я бачила і знаю. Вона пані міська. З чоловіком розлучилася, але має вже років з п’ять іншого, для життя, чи любові, як каже моя Ольга.
І ось недавно я зайшла у фейсбук. Діти мені віддали свій старий телефон. Я довго впиралася, бо пальці дерев’яні, боялася, щось не те наклацати, але діти вручили, навчили, то мусила навчитися.
Але тепер, якщо чесно, не уявляю свого життя без телефону. Тут і рецепти є і новини переглянути можна і фото рідні “вподобати”.
Власне у цьому фейсбуці я і побачила сваху Ольги на курорті в Туреччині.
То я для Дмитрика останнє віддала, тепер не знати, чи зможу на ті пам’ятники наскладати, а вона для рідного онука певне вділила з двадцять тисяч, не більше.
Ну а як би ви відреагували на такі світлини? Це дорогий курорт, там кругом басейни, риба на столах різна. Вона все повикладала. Мали на що люди дивитися. Про “убьори” я взагалі мовчу, кожного разу щось нове одягала. А купальників я щось чотири нарахувала.
І взагалі, тепер питається, для чого було ті гроші збирати, якщо сваха Ольги забезпечена і могла сама все оплатити.
Як не крути, а то не гарно вийшло. Я б так не вчинила. Краще б я за нею не стежила і не бачила б того чуда…
Автор – Наталя У
Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.
Передрук категорично заборонено!
У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!
Передрук заборонено!
Недавні записи
- Свого сина Галина Петрівна не виховувала. Принесла “в подолі” і віддала своїй мамі. Мій чоловік виріс такою чудовою людиною завдяки бабусі. Дай Бог їй здоров’я. І коли в нас народилася дитинка, свекруха, яка вела не дуже гарне життя, почала мене вчити, як виховувати Миколку. Бо бачте, він мені колись на голову вилізе. – Надто сильно ти про нього піклуєшся. Самостійним він ніколи не стане!
- До сина на ювілей з пустими руками я не йшла. В невістки маленька дитина, і вона відразу ж попередила, що всю гостину вона буде замовляти. Ну, думаю, скільки там тих суш в коробочці. Я стала ні світ ні зоря, котлет насмажила, олів’є приготувала, огірки і помідори вквасилися. – Ви сідайте на диван! З хвилини на хвилину має доставка під’їхати. – Та чого чекати! В мене все є. – Я давай витягати продукцію з сумки. Я ж і подумати не могла, що невістка так на це відреагує. Відтепер буду на гостину до них йти, як пані: телефон в сумочку і все!
- Свекруха моя знову умудрилася вчудити! Ну скільки пояснювали, просили людину – все одно своє гне. Ось і зараз. Але вона весь час забуває про це прохання, ну або навіть абсолютно свідомо ігнорить його. Притягла дитині розумний телефон, який, само собою, у малого вже є
- Оскільки у нього за містом невелике господарство, є живність – коза. кури-качки – та город, його дні з коханою жінкою мають бути дуже насиченими. Підйом із самого ранку. Потім робота. Догляд за тваринами та майбутнім урожаєм. Неспішно, без фанатизму. Але щоб аж до обіду. Потім невелика перерва й знову працювати – все, як у наших предків. Вони роботи не боялися і жили сто років. Моя квартира в центрі Луцька йому як п’яте колесо
- Учора моя невістка Олена мала 36 років. Та я поїхала у місто до дітей на два дні раніше – щоб усе їй допомогти, разом приготувати всілякої домашньої смакоти – голубців, завиванців, холодцю, перців нафарширувати, торт спекти, млинців з сиром солодких . Привезла з села всього свого – курку, качку свої, свининки на холодець купила в сусідів, яєць – теж своїх, мочка і сиру, тільки зробила. Ну й овочів-фруктіва, само собою. Ледве доперла все маршруткою! А сьогодні вже поїхала зранку додому, наплакалася всю дорогу і заспокоїтися не можу – ну так прикро! Ну хіба так можна??? Все запхала в холодильник і не глянула. А відмітили – просто сором