Ми з чоловіком живемо в селі. З нами живе і моя свекруха. Але відразу ж наголошу, що якраз з мамою Володі у мене прекрасні стосунки.
Ми допомагаємо і підтримуємо одна одну. Я дуже вдячна мамі (я називаю свекруху мамою, і це з власної волі) за її турботу про наших дітей. Її допомога безцінна і я ніколи цього не забуду.
Єдине, що іноді виводить мене з себе, це рідна сестра мого чоловіка.
Наталя живе з сім’єю в місті. Так щоб вона нам чимось допомагала, я маю на увазі, на городі, то ні. Але коли осінню мішки з бульбою і всім іншим в багажник пакувати, то вона рада старатися.
Ще якби вона себе не “несла”, я б мовчала. Але ж вона всім показує, яка вона пані, а ми тут такі селюки…
Погодьтесь, це неприємно.
І ось на минулих вихідних Наталя зі своїми дітьми приїхала на три дні до мами, як вона каже.
В нас якраз достигла полуниця і сунички.
І це сталося буквально тиждень тому, бо тепла не було і дощі.
Діти Наталі молодші за моїх. Дочці 5 років, а сину 7. Нашим же з чоловіком 10 і 13.
Ми, дорослі, навіть на ту полуницю і не дивимось, бо віддаємо все дітям. Хочеться, щоб вони вітамінчиків поїли, і це нормально.
І ось як тільки приїхала Наталя, все має крутитися біля неї і її дітей.
– Діти, ходіть “попасемось”. Тут за цю смакоту нічого платити не треба. В баби суниця і полуниця безкоштовна.
Я натякнула Наталі, щоб нею зараз ласувати, треба добре біля неї наробитись.
Але це ще пів біди.
Я якось за хатою дрова складала і чую, вона каже до моїх дітей.
– Ви не їжте, а зривайте і давайте моїм дітям. Ви вже великі, вам так не потрібно вже. Ми як поїдемо, то все вам дістанеться.
Я не стрималася і відповіла Наталі, як годиться. Поїхали вони того ж дня, дуже на нас, а точніше на мене, ображені.
Я погана, не дала їм полунички ” безкоштовної” поїсти.
Я сильно з цього приводу не хвилююсь. До того ж, свекруха стала на мою сторону. Вона вважає, що Наталя дуже багато собі дозволяє.
Як то кажуть: “Чужими руками жар загрібати”. Ось вам і безкоштовна полуниця…
А що б ви сказали в такому випадку?
Чи все ж треба було мені промовчати?
Автор – Наталя У
Передрук заборонено!
Фото ілюстративне спеціально для ibilingua
Недавні записи
- Сваха моя має дачу, а то сезон копання картоплі і консервації. Ясне діло, що їй не до онуків. Ось вона й подзвонила мені, щоб пожалітися. Як мені за дочку соромно було, ви й уявити не можете. “Як не будете з онуками у вихідні сидіти, я вам забороню з ними бачитися”, – сказала їй Уляна. А окрім всього в мене в неділю день народження, а Уляна проти, щоб свекруха і вона за одним столом сиділи
- Півроку тому я розлучилася. І тепер зустрічаюся з рідним братом колишнього чоловіка. І колишня свекруха знову може стати діючою. У нього була своя квартира, непогана робота, а ще він на 5 років за мене старший. Ну й що, що особливо не любила. Що ж ти раніше мовчала, коли твій син покинув мене саму. І взагалі, це якось не по-божому і грішно. На що я їй відповіла, що, звичайно ж, розповім її онуку, коли він підросте
- Коли я побачила ціну на гелі для душу невістки, яку вона випадково залишила, – то ввечері влаштувала з нею серйозну розмову і попросила плати за квартиру або зʼїзджати. Поки мій син боронить Україну, у неї пляшечка в душі за 1000 гривень!
- Ми з чоловіком важко працювали, аби і доньці хватило на життя і нам залишалося. Звісно, не легка це задача. Навіть прийшлося зайняти гроші аби оплати навчання. Та схоже це все були дрібниці. Того літа на Львів прилетіло від “сусідів”. Біда сталася біля гуртожитку доньки. На щастя, то були канікули і все обійшлося, якщо так можна сказати. Єдине, що з поганого сталося, це повилітали вікна. Гроші на ті вінка збирали, обіцяли поставити до 30 вересня. Але є одне “але”
- Сестра в Італії жила багато й заможно довгі роки і я їй заздрила. Її розкішному життю, достатку,фінансовим можливостям. Нам так не жити! Місяць тому Галина повернула в наше рідне село на Полтавщині і приголомшила мене своєю пропозицією. З’явився наш первісток – синочок Даня. Минуло ще два роки, і народилася йому сестричка, дівчинку ми назвали Люба, на честь моєї бабусі. А ще через рік наша родина поповнилася третім малюком та стала багатодітною