fbpx

Я забігла до дітей на хвилинку. Невістка в залі з телефоном в руках – вона працює. А ось мій Кирило у фартушку стоїть біля плити і борщ зелений варить. Я ледь не стерпла. – Гнилице ти, гнилице! Тобі стидно має бути! Щоб чоловік на кухні замість жінки в фартушку стояв! – А вона мені, уявляєте, ще й доказувати почала, що на даний час це нормально. Мій чоловік має поговорити з сином, щоб той не дозволяв об себе ноги витирати

Я забігла до дітей на хвилинку. Невістка в залі з телефоном в руках – вона працює. А ось мій Кирило у фартушку стоїть біля плити і борщ зелений варить. Я ледь не стерпла. – Гнилице ти, гнилице! Тобі стидно має бути! Щоб чоловік на кухні замість жінки в фартушку стояв! – А вона мені, уявляєте, ще й доказувати почала, що на даний час це нормально. Мій чоловік має поговорити з сином, щоб той не дозволяв об себе ноги витирати.

Моя невістка геть розум втратила. Вона вважає, що якщо заробляє більше за мого сина, то може йому не готувати!

Такого світ не бачив, щоб хлоп за плитою в фартушку стояв.

Моєму сину 30 років. Кирило в школі особливо не хотів вчитися, тому на даний час працює на СТО. Машини завжди були його улюбленою справою.

Невістка ж за професією перукар, але зараз вона працює онлайн. Вся її робота і офіс, це телефон. Вона займається якось рекламою.

Моєму онуку сім років. Він навчається в другому класі.

Живуть діти окремо, за два будинки від мене.

Раніше я знаю, що Оксана не була супер хазяйкою, але як не як, та щось готувала. Не буду брехати, інколи і готовими пельменями чи варениками мого сина кормила, але хоча б сама їх і варила.

А тут нещодавно приходжу я до них. Невістка в залі розляглася з телефоном в руках – вона працює. А ось мій Кирило у фартушку стоїть біля плити і борщ зелений варить.

Я ледь не стерпла.

Я ж і звернулася до невістки так, як думаю.

– Гнилице ти, гнилице! Тобі стидно має бути! Щоб чоловік на кухні замість жінки в фартушку стояв!

А вона мені, уявляєте, ще й доказувати почала, що на даний час це нормально.

Якщо жінка з чоловіком в рівних фінансових можливостях, а вона набагато й більше, то хто має можливість, той і готує.

Мій чоловік також такого не розуміє. Він каже, що світ сильно змінився. Але якби там не було, він фартушка на себе не одіне, і по можливості поговорить з сином, щоб приструнив свою благовірну.

Читайте також: Коли в Роми був день народження, він мав бути зі мною. Така була домовленість. Ліля, звичайно, не підкорилася і перевернула цей день з ніг на голову. Тому я подарував сину подарунок на тротуарі перед школою. Я купив йому телефон, щоб ми могли більше спілкуватися. Але Ліля заборонила йому використовувати його. У ті дні, коли він дома, телефон повинен бути вимкнений

Немає значення, скільки хто заробляє. Це, я вважаю, просто неповага до чоловіка і крапка!

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page