fbpx
життєві історії
Я заборонила свекрусі переступати наш поріг, через її хобі. Марія Василівна зациклена на гороскопах. Як тільки вона дізналася, що я при надії, то стала питати, чи зможу я змінити дату появи на світ дитинки. Я дивилася на неї і думала, чи вона жартує, чи все це серйозно. Замість того, щоб разом чекати цього щасливого моменту, вона розказує мені різні небилиці. Недавно чоловік поділився її останньою розмовою. Я не могла в це повірити

Я заборонила свекрусі переступати наш поріг, через її хобі. Марія Василівна зациклена на гороскопах. Як тільки вона дізналася, що я при надії, то стала питати, чи зможу я змінити дату появи на світ дитинки. Я дивилася на неї і думала, чи вона жартує, чи все це серйозно. Замість того, щоб разом чекати цього щасливого моменту, вона розказує мені різні небилиці. Недавно чоловік поділився її останньою розмовою. Я не могла в це повірити.

Моя свекруха Марія Василівна щодня читає гороскопи, цікавиться астрологією і таким іншим.

Коли ми зустрілися, вона хотіла знати, коли і де я народилася, щоб підготувати інтерпретацію мого життя. Я не могла повірити своїм вухам, але, на щастя, мені вдалося стримати сміх.

Роман зазначив мені, що його мама дуже любить гороскопи, хоча написане в них зазвичай не збувається. Я зовсім не заперечувала, у кожного з нас є хобі, яке іншим може здатися дивним. Наприклад, я досі зберігаю колекцію з різних фантиків.

Те, що Марія Василівна інколи надсилала нам попередження, бо за гороскопом щось мало статися зі мною чи Романом, ми завжди сприймали з недовірою. Адже не буває, щоб мільйони людей, народжених під певним знаком зодіаку, “впали зі сходів” в один день.

Коли я вийшла заміж за Романа, я частіше зустрічалася з Марією Василівною, але, на щастя, ми говорили і про інше.

Я досить швидко ощасливила їх цікавим станом. Оглядаючись назад, я б назвала цей період затишшям перед бурею…

Щойно я сказала Марії Василівні, коли їй слід чекати на появу онука чи онучки, вона почала поводитися ще дивніше.

Роман розповідав, що вона навіть була в астролога. І тут почалося. Вона сиділа у нас на кухні, вся засмучена, і стала пояснювати мені, що мій термін нічого доброго не принесе.

Я дивилася на неї з недовірою і хитала головою, але вона не зупинялася.

Коли вона серйозно запитала, чи можна змінити дату появи на світ дитинки, я дивилася на неї круглими очима і не могла зрозуміти, чи вона серйозно каже, чи жартує.

Замість того, щоб пережити зі мною цей чудовий час і з нетерпінням чекати можливості стати бабусею, вона займається повною нісенітницею.

Я вважаю, що людина сама вирішує свою долю і дата народження в цьому ролі не грає. Крім того, я повністю покладаюся на свого лікаря, на якого завжди можу опертися.

Я не хочу відчувати, що хтось навколо мене не вірить, що все вийде добре. Тому я попросила Марію Василівну піти і повернутися тільки тоді, коли вона мене почне поважати. Ну, можливо, я використала більш різке слово, але я була дуже зла.

Відтоді Марія Василівна не з’являлася у нас. Я знаю, що Роман іноді спілкується з нею по телефону, але, як він мені розповідає, вона все одно наполягає на своєму.

Я не знаю, чому вона така. Моя мама підтримує мене, і ми разом з нетерпінням чекаємо не тільки народження, але й того, що буде після…

Читайте також: Я не дозволила квартиру в районі продати, ось дочка на мене й образилася. А потім сваха подзвонила і сказала, що я не маю серця, раз єдиній дитині допомогти не хочу. Але ж я вже допомогла, а вони що для сина зробили? Скільки грошей йому дали? Не хотіла плітки з хати виносити, але на хрестини онучки вони подарували тисячу гривень і десяток підгузок. Я ж на коляску з дідом розщедрилася

Свекруха живе у своїй думці, що термін віщує щось погане. Мені, як майбутній матері зовсім не потрібно було це чути. Цікаво, що вона придумає, якщо все мине добре, а так і буде.

А що ви думаєте з цього приводу? Це взагалі нормальне “хобі” для людини – астрологія?

Вірите в це? І що б зробили з такою свекрухою?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page