fbpx

Я залишилася в кімнаті одна, оскільки тато, увімкнувши комп’ютер, пішов на кухню. В самому кінці, коли я вже хотіла перезавантажити його після оновлення, мені відкрилась дивна папка, в якій були фото тата, але не з мамою, а з іншою жінкою. Ніколи б не подумала, що таке може трапитися, оскільки вважала їх союз – ідеальним

Я залишилася в кімнаті одна, оскільки тато, увімкнувши комп’ютер, пішов на кухню. В самому кінці, коли я вже хотіла перезавантажити його після оновлення, мені відкрилась дивна папка, в якій були фото тата, але не з мамою, а з іншою жінкою. Ніколи б не подумала, що таке може трапитися, оскільки вважала їх союз – ідеальним.

Мої батьки стали на рушничок щастя більше тридцяти років тому. Разом вони виховували мене і мою сестру Марічку, ій цього року виповнилося тридцять років. Татові близько шістдесяти, а мама нещодавно відзначила своє прекрасне 55-річчя. Вона отримала від батька в якості подарунку робот пилосос, про який так давно мріяла.

Вони завжди ставилися один до одного добре, з належною повагою та гідністю. Мама доглядала за татом. Вона готувала для нього їжу, прала, прасувала його робочі сорочки і зустрічала його з розпростертими обіймами, коли він повертався з роботи. Донедавна я вважала стосунки моїх батьків ідеальними.

Але один візит ввів мене в оману. Тато був засмучений через ноутбук і хотів, щоб я подивилася на деякі програми і при потребі, почистила його. Я не супер спеціаліст в цій сфері, але, судячи з його слів, я мала б вміти налаштовувати ці програми. Він повів мене в свою кімнату, увімкнув комп’ютер і пішов на кухню за мамою.

Знадобився час, щоб зрозуміти, чого хоче тато. Коли через пів години все було зроблено, і я хотіла перезагрузити комп’ютер, я випадково клацнула на якусь папку. Там були світлини, які привернули мою увагу. Тато був на них, але не один. На більшості з них він обіймався з незнайомою жінкою.

Поки не натрапила на фото тата, які були доволі відвертими, могла думати що завгодно. Але інші світлини явно вказували на те, що в тата є інша жінка.

Тато просто зайшов і запитав, як у мене справи. Я швидко закрила папку і поводилася так, наче нічого не сталося. Я намагалася, щоб тато нічого не запідозрив.

Потім мама запросила усіх за обідній стіл. Раптом мені стало дуже важко. Коли я подивилася на тата, який сидів навпроти мене, я відразу згадала ті фото. Мама просто обійняла його і поцілувала в чоло. Було очевидно, наскільки він їй досі подобається. Мені стало незручно.

Минув місяць, а я більше ні про що не можу думати. Я досі бачу свого тата в обнімку з незнайомою жінкою. Я взагалі не розумію. Як він міг так вчинити з матір’ю? Через стільки років?

Я кілька разів брала телефон в руку, щоб подзвонити йому і розповісти, що я все знаю. Але потім я завжди кажу собі, що це не моя справа.

Я б воліла довіритися комусь і попросити поради, але про сестру Марічку не може бути й мови. Вона запальна дівчина, і не буде ходити кругами, а відразу запитає про все у батька. Мені дукже важко жити з цим. Може, мама знає і терпить тата. Або це все якось по-іншому і я просто неправильно зрозуміла.

Я думала залишити це при собі і не пхати туди носа. Але я зрозумію, що не можу цього зробити. Мені справді потрібно знати, що це таке. Тому що якщо тато наставляє мамі “роги”, я думаю, вона повинна знати.

А що б ви зробили на моєму місці?

Фото ілюстративне спеціальне для ibilingua

You cannot copy content of this page