fbpx

Я заміжня, є двоє дітей. Чоловік у мене хороша людина, мене любить, але рік тому ми виїхали з України в Литву і у моєму житті з’явився інший. І ось несподівана новина – я чекаю дитину. А тут повертатися в Україну. Що робити? Для чоловіка це буде як грім серед ясного неба. Він мені не пробачить

Я заміжня, є двоє дітей. Чоловік у мене хороша людина, мене любить, але рік тому ми виїхали з України в Литву і у моєму житті з’явився інший.

За чоловіка я вийшла без кохання, тому що всі подруги вже на той час вже повиходили заміж, народжували дітей.

Я дуже покохала цього іншого чоловіка. У нього не простий характер і взагалі за всіма параметрами поступається чоловіку, але люблю так, що сил немає. І ось несподівана новина – я чекаю дитину. А тут повертатися в Україну. Що робити? Для чоловіка це буде як грім серед ясного неба. Він мені не пробачить.

Син-підліток і чотирирічна донечка як сприймуть народження сестри чи брата – ще невідомо. Будемо ми разом з батьком цієї дитинки чи ні, теж невідомо. Він мене просить залишатися, але я вагаюся, адже в Україні – рідні робота, батьки.

Словом, у мене два горді чоловіки, двоє дітей, маленький, не народжений ще, ні в чому не винний малюк і я.

Чоловік відвернеться, другий не знаю, чи прийме з чужими дітьми, і як я з усім цим впораюся? Звісно, обидва допомагатимуть грошима, матеріально. Мабуть, не пропаду. Але як потім житиму? Розумію, сама винна, але що тепер робити?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

You cannot copy content of this page