fbpx

Я замовила собі посудомийну машину, з дитинства не любила мити посуд. Та коли про це дізнався Олег, то сказав, що більше я від нього грошей не отримаю. “Розуму в тебе зовсім немає. Мабуть, в курки і то більше!” Ці слова сильно мене зачепили. Вже наступного дня ми не розмовляли. Олег поїхав на роботу голодний. А згодом і телефонний дзвінок від свекрухи: “Якщо не почнеш мінятись, то скоро залишишся одна! І запам’ятай, так чинити з моїм сином я не дозволю”

З чоловіком ми живемо, як то кажуть, як пес з котом. Іноді буває, що все чудово, а бувають і такі моменти, що ми навіть і не розмовляємо.

Коли ми побрались, то в нас були дуже романтичні відносини, та вже після появи нашого первістка, чоловік сильно змінився.

Я сиділа в декретній відпустці, а чоловік працював на заводі вікон.

З появою дитини з’явились додаткові витрати, самі розумієте одні тільки підгузки скільки коштів тягнуть, а тут ще одежу постійно нову потрібно купляти, тай багато різних моментів, на які завжди потрібні кошти.

Одним словом, романтики вже не було. Чоловік, щоб забезпечити сім’ю знаходив собі ще додаткові підробітки.

Постійно втомлений, нічого вже не хотів. А я сиділа цілий день з дитиною і так хотіла якихось романтичних вечорів, якоїсь несподіванки, маленького подаруночка.

Так і не помітили, як причиною постійних наших “,бурь” – ставали гроші.

Чоловік весь час звинувачував мене в тому, що я шукаю непотрібні витрати для себе, а я якось тішила себе новими обновками, якоюсь дорогою косметикою, то сину щось модняче прикуплю, то в хату якихось екзотичних незвіданих нам продуктів.

Але ж я жінка і краще розуміюсь, що нам потрібно, а обов’язок чоловіка, заробити грошей на наші потреби.

А мій Олег постійно сварився зі мною, просить, щоб я навчилась економити, але мені і так важко живеться. Навколо така скукота, а я цими речами хоч трохи піднімаю собі настрій.

Так і в цей раз було. Я замовила собі в хату посудомийну машину, з дитинства не любила мити посуд, та коли про це дізнався Олег, то сказав, що більше я від нього грошей не отримаю і наговорив багато зайвого.

“Розуму в тебе зовсім немає. Мабуть, в курки і то більше сірої речовини!”

Ці слова сильно мене зачепили. Вже наступного дня ми не розмовляли.

Олег їхав на роботу, а я не готувала йому їсти. А згодом і телефонний дзвінок від моєї свекрухи: “Якщо не почнеш мінятись, то скоро залишишся одна! І запам’ятай, так чинити з моїм сином я не дозволю”.

І тепер скажіть мені, будь ласка, хіба вона має право втручатись в нашу сім’ю?

Читайте також: Перед Спасом, сиділа я на кухні і ліпила вареники. Зайшла моя молодша донька Соломійка і сказала, що Микола зробив їй пропозицію. Я тоді тільки посміялася, бо була впевнена, що це жарт. Але моя усмішка швидко зникла, коли я побачила на пальці каблучку. Я з цим миритися не стала, бо в хаті є ще старша дочка, Софія, якій 24 минуло і за нашими звичаями, вона першою заміж має вийти

Я ще не здивуюсь, якщо то через неї мій чоловік і став таким скупердяєм і занудою.

Ми самі розберемося, як нам далі жити, і на мою думку, батькам не слід втручатись у наші відносини.

Хіба не так?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page