fbpx
життєві історії
Я завжди була впевнена, що витягнула в житті щасливий квиток. Ігор виявився чудовим чоловіком і батьком: я і донечки його просто обожнювали! Але через незнайомця, я мало не розчарувалася в чоловікові!

– Тепер вранці будемо пити свіжий сік! Ніяких пакетних сурогатів! – сидячи на дивані, я відлічувала грошові купюри і в фарбах малювала картини найближчого майбутнього. – Цей кухонний комбайн робить вісімнадцять операцій. Там і шинкування, і тістоміс, і овочерізка з п’ятьма різними насадками, і м’ясорубка, і міксер.

Чоловік з натхненням зауважив:

– Так, свіжовичавлений сік – це вам не каламутна коробочки водичка. Добре, ти придумала!

Діти, восьмирічна Юля і однорічна Світланка, крутилися поруч і всіляко висловлювали свою радість. Старша навіть погодилася посидіти з сестричкою, поки ми підемо за покупкою.

– Мамо, а давай спочатку зробимо апельсиновий сік! Ні, банановий, банановий! Краще банановий! – щебетала вона.

Я завжди була впевнена, що витягнула в житті щасливий квиток. Ігор виявився чудовим чоловіком і батьком: і я, і дочки його просто обожнювали. Навіть Муська радісно бігла йому назустріч і з незалежним виглядом сідала поруч, ніби давно планувала прийти і тут посидіти.

Пообнімалися з дітьми і погладивши мимохідь кішку, Ігор підходив до мене і з особливою ніжністю цілував. Я чекала цієї миті і тільки потім починала розповідати про події дня.

Ми вирушили в магазин. На сходовому майданчику зустріли сусідку, тітку Машу.

– Як мені подобається бачити вас, таких молодих, таких закоханих! – сказала вона.

У супермаркеті я затрималася біля вітрини кіоску, замилувалася витонченим крихітним дзеркальцем. Ігор підійшов до книжкової прилавка, знайшов якийсь журнал про користь соків і заглибився в нього.

Крутя в руках дзеркальце, я раптом відчула, що позаду мене обхопили великі міцні чоловічі руки. Намагалася повернутися і не могла. Я зрозуміла, що це не чоловік: Ігор ніколи зі мною так не звертався.

Це був чужий чоловік: великий, сильний і ворожий. Кричати? Якось соромно… Мені здавалося, що я люто вириваюся, але схопив мене чоловік був дуже сильний. На очі у мене навернулися сльози. Від образи, безсилля і жаху свого становища.

І раптом… я відчула, що мене відпустили. Озирнулася і побачила, що віддаляється спину високого, широкоплечого чоловіка в сірому пальті. Я розгублено озирнулась, трохи віддалік побачила чоловіка. Він був абсолютно спокійний. Від розгубленості я трохи не сіла на підлогу.

І це мій чоловік… На його очах якийсь дивний чоловікобіймає його дружину, а він спокійно гортає журнал! Він повинен був накинутися з кулаками на цього громила. Так, нехай би навіть отримав, я б потім з величезною ніжністю заліковувала його синці.

І все життя пам’ятала б його героїчний вчинок. Але він навіть не ворухнувся. Злякався, злякався, сховав очі в журнал. Я не очікувала, що чоловік так легко здасть мене в дріб’язкової ситуації.

…Продавщиця розкладала вже по третьому разу деталі кухонного комбайна, перераховувала його численні операції. Я відсторонено дивилася на гладкий корпус агрегату, чіпала рукою кнопки на передній панелі і насилу міркувала, що я тут роблю. Прокинулась, тільки коли продавщиця запитала:

– Ну, так ви будете купувати чи ні?

– Звичайно, раз прийшли, треба купувати, – байдуже відповіла я, хоча мені вже нічого не хотілося.

Підійшовши до каси, сунула руку в кишеню пальто, щоб дістати гаманець. Його не було… І тут я все зрозуміла: мужик той був зовсім не диваком, а кишеньковий злодій.

Вони завжди так роблять: притискають ніби випадково людину до прилавка, загороджуючи своїм тілом від інших людей, і лазають по кишенях. Загороджуючи своїм тілом… Значить, чоловік просто нічого не бачив! Я повернулася до прилавка і потягнула за руку Ігоря геть з магазину.

– Кохана, поясни, що сталося? – запитав він.

І тут я банально розплакалася. Ігор обняв мене, ми сіли на лавку і почав витирати мої сльози.

– Ігор, у мене витягли гаманець…

– Та ну? І ти через це так засмутилася? Перестань, нічого страшного! Ми на наступну зарплату купимо цей комбайн. Давай я тобі допоможу, у тебе під очима туш розмазалася.

Я притулилася до грудей чоловіка і трохи заспокоївшись, розповіла йому про епізод у кіоску. Очі Ігоря потемніли:

– І ти справді подумала, що я міг тебе залишити в чужих руках? Як же ти тоді зі мною живеш?

– Вибач. Я так злякалася… Я тільки потім зрозуміла, що ти просто не міг цього бачити. Ти найкращий на світі!

Я підняла голову і поцілувала Ігоря. Він посміхнувся і сказав:

– У мене-то гаманець залишився, підемо купимо дітям банановий сік, вони його так хотіли… Скажімо їм, що кухонні комбайни скінчилися, їх привезуть на наступному тижні.

Того вечора ми довго не лягали спати, будували плани на майбутнє, пили сік з пакету і були абсолютно щасливі.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page