fbpx
життєві історії
Я завжди знав, хто мій батько, хоча вдома ми намагалися не зачіпати цю тему. І в один прекрасний день я дізнався, що він оселився зі своєю сім’єю неподалік, буквально на сусідній вулиці. Я частенько його бачу. А він зовсім нами не цікавиться. Зараз він зразковий сім’янин, у нього росте дочка, яка всього на три роки молодша за мене. Три роки йому було потрібно на те, щоб подорослішати

Мій батько кинув мою маму, коли вона носила мене під серцем. Їм тоді було всього по 19 років, вони тільки закінчили школу і мій батько вирішив, що ще занадто молодий для дітей та сім’ї. І він втік. Він ніяк не брав участі в моєму вихованні. Єдиним його внеском в моє життя були жалюгідні аліменти. Та й ті він почав платити після того, як через час повернувся в місто.

Моя мама виховувала мене одна, намагаючись зробити все можливе, щоб я ні в чому не потребував, щоб у мене був гарний одяг і смачна їжа. Мама часто водила мене в парк атракціонів, в цирк, кіно. Я ніколи не відчував себе погано і у мене було все, що було у моїх однолітків, але ж тоді я навіть не здогадувався, чого їй це коштувало.

Я завжди буду їй за це вдячний. Вона вчилася і працювала, поки зі мною сиділа бабуся. У мене було все, крім батьківської любові. Я завжди знав, хто мій батько, хоча вдома ми намагалися не зачіпати цю тему. І в один прекрасний день я дізнався, що він оселився зі своєю сім’єю неподалік, буквально на сусідній вулиці. Я частенько його бачу. А він зовсім нами не цікавиться.

Зараз він зразковий сім’янин, у нього росте дочка, яка всього на три роки молодша за мене. Три роки йому було потрібно на те, щоб подорослішати. Саме ці три роки стали перешкодою, через яку ми з мамою залишилися покинутими, перешкодою між мною і моїм батьком.

Я дуже заздрю ​​його дочці, яка отримала те, про що я мріяв все життя, чого мені так не вистачало. У неї є люблячий батько і повноцінна сім’я. Але чим я гірший за неї? Чому я все життя розплачуюсь за його помилки?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook