fbpx
життєві історії
Я збирала свої речі, щоб переїхати жити до батька. В той момент і зайшла в кімнату мама. – Доню, вибач, але так вийшло, що я чекаю дитину від дядька Толіка. – Моєму здивуванню не було меж. – Ма, чим ти тільки думала, коли на це йшла? Ти вже не в тому віці, щоб за немовлям доглядати. – З того часу минуло більше двох років. Маму я ще не бачила. Та що казати, й не чула

Я збирала свої речі, щоб переїхати жити до батька. В той момент і зайшла в кімнату мама. – Доню, вибач, але так вийшло, що я чекаю дитину від дядька Толіка. – Моєму здивуванню не було меж. – Ма, чим ти тільки думала, коли на це йшла? Ти вже не в тому віці, щоб за немовлям доглядати. – З того часу минуло більше двох років. Маму я ще не бачила. Та що казати, й не чула.

Мої батьки разом прожили 22 роки, а потім вони в один день зрозуміли, що не підходять один одному, і вирішили розлучилися. Я лишилася жити з мамою. Ми з нею стали орендувати квартиру.

Потім мама познайомилася з сусідом по сходовому майданчику, і вони почали зустрічатися.

На той час мамі уже було 42 роки. Мені – 18 років, а її чоловікові 48 років.

Мама з цим чоловіком розписалися, але довгий час від мене це приховували.

Потім вона переїхала до дядька Толіка, а мені, виходить, не було де жити. Я сказала, що повернуся до батька. Мати була не проти.

Але коли я вже зібрала свої речі, вона зізналася мені в тому, що вона при надії. Я була, не те слово, що здивована.

– Чим ти думала, коли йшла на таке у своєму віці? Ти ж не дуже й здорова! А хто роститиме твою дитину? Ти хочеш, щоб мені довелося виховувати твою дитину?

Мама дуже образилася на мене за ці слова.

Я переїхала жити до тата. Але після цього ми із мамою нормально спілкуватися не можемо. Коли я намагаюся з мамою помиритися, то в мене нічого не виходить: все закінчується “бурею”.

Мати не йде на примирення. Вона думає, що я бажаю їй чогось поганого. Але ж це не так!

Ми з мамою не спілкуємося вже понад два роки. Я навіть не знаю, кого привела на світ мама: дівчинку чи хлопчика.

Я дуже хочу помиритись зі своєю мамою, але просто не знаю, як це зробити. Я думаю, що ще й дядько Толік налаштовує маму проти мене.

Фото ілюстративне