fbpx

Я ж невістці і так натякала, що хочу онуків, і сяк. А причина крилася не в ній, а в моїй свасі. Вона мені на Великдень за філіжанкою кави проговорилася, що якщо мій Артем покине її дочку, то з двома дітьми вона її назад не прийме. Річ у тім, що Аллочка вже була раз заміжня, і виховує шестирічного сина

Мій син Артем три роки тому взяв собі за дружину Аллу, яка вже була розлучена і виховує шестирічного сина Данила. Вважаю, що це гідний вчинок Артема, оскільки він не побоявся відповідальності за чужу дитину.

Та й ми Аллу гарно прийняли в своїй родині. Данилко Алли дуже хороший і вихований хлопчик. Він спокійний, слухняний, розумний. Ми з ним із задоволенням проводимо час, даруємо йому подарунки і няньчимося, якщо невістка зайнята. Але, як і всім батькам дорослих дітей, нам хочеться мати свого, рідного онука чи онучку. Хіба ми просимо щось дивне?

Але відразу ж наголошу, що сама Алла, як і наш синок дуже хочуть спільну дитинку. Найбільша проблема вилізла звідти, звідки не чекали – від моєї свахи.

Вона сказала своїй дочці поки з дітьми від Артема почекати, а то не знати, чим і цей шлюб закінчиться.

Сваха на Великдень мені таке сказала, що я досі переварити не можу. Ми з нею на кухні сиділи, а вона почала розказувати, що було б краще, якби Алла і з першою дитиною не спішила в попередньому шлюбі, оскільки в такому статусі нормальний чоловік її заміж не візьме.

Мені так дивно стало. Прямо в очі мені сказати, що мій син це ніби хтось “дивний”, оскільки взяв її з дитиною.

Виявляється, вона не впевнена, що діти довго проживуть разом, а вона з двома дітьми дочку до себе не прийме.

З іншого боку я розумію, що тягнути більше нема куди, адже моєму синові вже 35 років. Він хотів би поставити на ноги дитину та забезпечити всім необхідним. Тим більше, що з фінансами проблем немає.

Алла ніде не працює. Квартира є, є бізнес, автівку купили недавно. Ну чому не потішити такого чоловіка? Адже Артем добре заробляє, поважає свою дружину і робить все для того, щоб вона була щасливою.

Навіть дачу вирішив звести для сім’ї за містом, щоб відпочивати у вихідні, адже це була мрія Алли.

Відносини між подружжям цілком добрі. Артем любить свою дружину і добре ставиться до її сина. Він виховує Данилка як рідного сина та не обділяє його.

Він водить хлопчика на секції, грає з ним футбол та приділяє максимум своєї уваги. Багато друзів думають, що Артем – батько Данилка. Але йому однаково хочеться кровного спадкоємця. А Алла не звикла суперечити матері, тож йде у неї на поводі.

Нехай Данилка на ноги поставлять, а потім про іншу дитинку думають. На чоловіка не можна розраховувати. Жінка має народжувати стільки дітей, скільки зможе сама поставити на ноги, – сказала мені моя сваха.

Алла не дуже впевнена дівчина, і вона маму слухає. Якщо вона залишиться одна з дитиною, то стане зовсім важко. Вона не має ні роботи, ні грошей, ні житла.

Одного разу в житті вона вже поклала надію на чоловіка, і що з цього вийшло? Їй довелося з дитиною на руках повертатися до мами та слухати її закиди.

Мати продовжує тиснути на доньку та доводити свою думку. Навіть наголошує на тих подруг Алли, які розлучились і самі виховують дітей.

Якщо чесно, в її словах є доля правди, але Артем не такий. Він навіть після розлучення не покине дружину з дітьми. Він готовий на все, аби дати дітям все найкраще.

Алла сама готова подарувати моєму сину дитинку, але слова матері для неї важливіші. А ще вона боїться, що Артем почне ображати її сина, коли на світ з’явиться їх рідна дитина.

Мати їй безліч подібних прикладів навела. Вона доводить, що вони повинні жити для себе та розвиватися, а не концентруватися на материнстві. Якщо є готова дитина, в неї і вкладайтеся, адже без підгузок та пелюшок жити краще.

Якщо чесно, я дуже здивована. Я давно мрію про рідних онуків. До того ж, на Артема в мені одні надії, оскільки він в нас з чоловіком єдина дитина.

Я в безвиході! Як вмовити сваху, щоб вона не втручалася в життя дітей?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page