fbpx
життєві історії
Я живу окремо від батьків, працюю. Тато і мама живуть у квартирі з бабусею, це мамина мама, їй 75  років, та ще мій рідний братик, йому 12 років. Усі мають свої кімнати. І ось у минулу п’ятницю дзвонить мені бабуся, вся у сльозах, розповідає, що вони відключили їй телевізор, вважаючи, що вона біля нього проводить багато часу і нічого не робить. Мене це так обурило і засмутило! Як так можна по відношенню до 75-річної жінки? Я поїхала до них

Я живу окремо від батьків, працюю. Тато і мама живуть у квартирі з бабусею, це мамина мама, їй 75  років, та ще мій рідний братик, йому 12 років. Усі мають свої кімнати.

Моя мама завжди була дивною жінкою, як жінка жінку я її ніколи не розуміла. У мами й бабусі були прекрасні стосунки, доки бабуся з дідусем жили окремо. Але коли не стало дідуся, бабуся, продавши все, приїхала до нас. З кожним роком стосунки між нею й мамою погіршуються.

Батьки вважають, що всі, хто живуть з ними, повинні жити за їхніми правилами і законами: завжди робити те, що говорить мама: прибирання, не спати довго вранці і так далі. Мама звичайно ж робить справи по дому. Бабуся водить брата на гуртки, вчить з ним уроки.

Мама все згадує бабусі якісь давні дитячі образи та каже, що бабуся її не виховувала, лише дідусь.

І ось у минулу п’ятницю дзвонить мені бабуся, вся у сльозах, розповідає, що вони відключили їй телевізор, вважаючи, що вона біля нього проводить багато часу і нічого не робить. Мене це так обурило і засмутило! Як так можна по відношенню до 75-річної жінки?

Я поїхала до них, дійшло все до конфлікту Вони вважають, що вона бабуся – молода і здорова, має більше працювати і допомагати мамі! Переконати батьків, що бабуся нікому нічого не винна, я не змогла, згоди так і не дійшли.

Проблема в тому, що відселити бабусю від батьків особливо немає можливості, я з чоловіком в однокімнатній квартирі живу, винайняти бабусі окрему кімнату – хвилююся, що зляже, як вона потім сама? А переконати батьків, в тому, що вони не праві, – не знаю, як.

З мамою я взагалі вирішила не спілкуватися, бо це вся історія і ситуація – її робота! Дуже важко на душі, ось думаю відправити бабусю в пансіонат на пару тижнів на відпочинок, а що буде потім – не знаю.

А вчора бабуся сказала, що брат зайшов до неї в кімнату, прибігла мама і сказала, щоб він вийшов, що йому нема чого там робити. Батьки вирішили, що живуть тепер як у комуналці – все окремо все! Як так можна? Як на них вплинути?! Підкажіть добрими порадами!

Фото – авторське, ілюстративне.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page