fbpx

Я зі своєю, тепер уже колишньою дружиною Діаною, в шлюбі прожив майже сім років. У нас народилося двоє діток – вони такі красунечки, і я думав, що наш шлюб міцніший за скелю і ніхто його не зруйнує. “Людина мислить, а Бог крислить”, – як любила казати моя бабуся. Два роки тому дружина попросила розлучення. Сказала, що я вже не той, в кого вона закохалася. Виявляється, я погано за нею доглядав

Я зі своєю, тепер уже колишньою дружиною Діаною, в шлюбі прожив майже сім років. У нас народилося двоє діток – вони такі красунечки, і я думав, що наш шлюб міцніший за скелю і ніхто його вже не зруйнує.

“Людина мислить, а Бог крислить”, – як любила казати моя бабуся.

Два роки тому дружина попросила розлучення. Сказала, що я вже не той, в кого вона закохалася. Виявляється, я погано за нею доглядав, і за її словами, перестав кохати.

Я не міг переконати Діану, що вона помиляється. Не було сенсу з нею сперечатися.

Якщо Діана мене розлюбила, я вирішив її відпустити, може, вона знайде те, що шукає, з кимось іншим.

Тому я підписав документи на розлучення, думаючи, що нам, дорослим людям, вдасться якось про все домовитися. Адже у нас двоє дітей і треба все робити, щоб перед ними, в першу чергу, не було соромно.

У цьому випадку мої батьки були чудовим прикладом для наслідування. Вони розлучилися, коли мені було років десять, але все вони робили мирно і з усмішкою на обличчі. Батьки мені все пояснили і ставилися, як до дорослого.

Я зрозумів, що вони не люблять один одного, але це не вплине на наші стосунки. І так воно і було насправді. Вони змогли спілкуватися один з одним заради дітей. Ніколи я не чув між ними великої суперечки, вони поводилися, як дві розумні людини.

У дорослому віці я дійшов висновку, що це було найкраще, що могли дати мені мої батьки… спокійне дитинство без “бурь” і затяжних проблем.

Але моя колишня дружина зовсім інша людина. Вона постійно шукає проблеми там, де їх немає, і оточує ними мене.

Ми домовилися про почерговий догляд, але, ймовірно, це була помилка. Діана не може жити мирно, і з нею виникають постійні проблеми.

Ми запланували, що в цю середу я забираю дівчаток до себе, навіть швидше з роботи відпросився, щоб щось цікаве для них організувати, але в останній момент моя колишня все змінила.

А одного разу навпаки, я мав дівчат завести до неї, бо мав термінову роботу, але Діана не брала слухавку, а дома її не було.

Я дуже втомився від цього, тому я з нею часто сперечаюся.

На жаль, діти не бачать прекрасного прикладу розлучених батьків, які можуть нормально спілкуватися навіть після розриву.

Мені дуже шкода. Я хочу мирно жити з Діаною навіть після розлучення, але вона просто не дає нам такого шансу.

Але найбільше в цьому випадку мені шкода дівчаток…

Що б ви порадили мені? Чи може в нас щось змінитися в кращу сторону?

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page