fbpx
життєві історії
– Я знайшла квартирантів на свою квартиру, а жити буду у вас, коли народиться дитина буду з ним сидіти, а ти відразу виходь на роботу, щоб швидше виплатити іпотеку. – Ось так, свекруха все вирішила, уявляєте?

З чоловіком ми познайомилися в інституті. Закінчивши навчання зіграли весілля. Стали жити у його мами, з якою відносини чесно скажу не складалися.

Постійні закиди, то зварила не так, то сорочки погладила не так, то за її сином потрібно доглядати. Постійний контроль всіх моїх дій.

З чоловіком сварилися все частіше і частіше. Вирішили поговорити. Прийшли до висновку, що ситуація між нами виходить з під контролю, тому що перебуваємо в постійному напруженні й роздратуванні. Потрібно щось міняти, або до добра це все не призведе.

Зняли квартиру. Який це кайф! Я думаю кожна сім’я мене зараз розуміє, що значить жити окремо – своєю сім’єю. У відносинах все налагодилося і ми серйозно задумалися над поповненням в нашій родині.

Подали документи в Банк на іпотеку, навіщо платити чужому дядькові за його квартиру, якщо можна платити за своє. Нашу заявку схвалили і через місяць ми в’їхали в своє житло!

Нашій радості не було меж! Але на жаль, тривало це не довго. І як ви думаєте хто намагався все зіпсувати? Так, моя улюблена свекруха!

Вона буквально оселилася у нас в квартирі, додому тільки в гості їздила та й поводилася як повноцінна господиня, виставляючи нам обом свої правила.

Ми немов знову повернулися в той час, коли жили у неї. Це просто не виносимо… туди не клади, постав тут, зроби так, прибери там… не кажучи вже про чашки ганчірки, віник.

Останньою краплею було її добровільна примусова пропозиція, без варіантів.

– Я знайшла квартирантів на свою квартиру, а жити буду у вас, коли народиться дитина буду з ним сидіти, а ти відразу виходь на роботу, щоб швидше виплатити іпотеку.

Ось так, вона все вирішила, уявляєте?

Тут у мене нерви зовсім здали. Я кричала, навіть не пам’ятаю що. Видно дуже це все накипіло на душі. Свекруха разом з чоловіком роти пороз’являли.

Вона мовчки взяла свої речі і пішла, навіть не грюкнувши дверима!

Я думала все.. мало того, що я була не нормальною невісткою, тепер стала взагалі ворогом народу.

Минуло кілька років, ставлення свекруха до нас своє переглянула. Приїжджає в гості, і онука до себе іноді забирає на вихідні. В моє господарство домашнє не лізе взагалі. Я навіть іноді по ній нудьгую!

А одного разу вона мені сказала: «В той день я зрозуміла, що мій син в надійних руках!»

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page