fbpx
життєві історії
Я знала, що в мого чоловіка і зовиці була ця домовленість, як вони розказували, ще з дитинства, але навіть в думках не було, що все це настільки серйозно. Коли настав день переїзду Андрія в мою квартиру, його сестриця без задньої думки стала пакувати і свої чемодани

Я знала, що в мого чоловіка і зовиці була ця домовленість, як вони розказували, ще з дитинства, але навіть в думках не було, що все це настільки серйозно. Коли настав день переїзду Андрія в мою квартиру, його сестриця без задньої думки стала пакувати і свої чемодани.

У мого чоловіка є сестра-близнючка. Батьки їм дали фактично однакові імена – Андрій та Андріана. Після того, як ми з чоловіком вирішили, що житимемо разом, то Андріана надумала переїхати разом з братом у мою квартиру.

– Ми ще з дитинства пообіцяли одне одному, що завжди будемо разом. І ти не зможеш нас розлучити. Якщо ти вирішила, що тут третій зайвий, то пам’ятай про те, що третім зайвим, є ти. – сказала мені тоді сестра Андрія.

Мене не дуже хвилювала їх дитяча домовленість, якій вже стукнуло шістнадцять років. До того ж мій чоловік ставився до неї не серйозно. Однак сестричка була впевнена, що дитячі небилиці дають їй повне право залазити у наше життя.

Перше, що я зробила, це серйозно поговорила з Андрієм. Якщо ми вирішили жити удвох, це означає – удвох, а це означає, що тільки я і він. Мене дратувало, що сестра влітала до нас в кімнату будь-який момент дня чи ночі, коли їй це заманеться.

– Кохана, ти мусиш зрозуміти, що сестра до мене дуже прив’язана. Я думаю, що мине час, і вона заспокоїться і повернеться додому до матері. А може вона почне зустрічатися з хлопцем і дасть нам спокій, – намагався заспокоїти мене чоловік.

Я вважала, що появи хлопця у зовиці доведеться чекати довго, тому що, якщо сура зовнішність Андрія робила його дуже привабливим для слабкої статі, то таке ж обличчя Андріани навпаки відлякувало від неї чоловіків. Я розумію, що люблять не за красу, але…

Якось Андрій мені розповів, що сестричка неодноразово намагалася знайомитися з хлопцями, але щоразу це закінчувалося втечею кавалера.

Може, зовиця вирішила, що якщо в неї не клеїться особисте життя, то й брат не повинен бити щасливим? Андріана перетворилася на наш хвіст, куди б ми не йшли, вона скрізь слідувала за нами. Вона не просто йшла поруч, вона залазила між мене та чоловіка.

Поступово, її присутність у моєму будинку почала мене дуже дратувати. Я і так досить важко сходжусь з людьми, а наявність цікавої і скрізь суючої ніс особи стало для мене, ще тим випробуванням.

У мене здали нерви, і я поставила коханому ультиматум: або його сестра з’їжджає від нас, або ми розлучаємося з ним.

– Я тебе щиро кохаю, але хочу жити з тобою, а не з твоєю сестрою. Крім цього, ця квартира належить мені, а тому вирішую, хто тут житиме. Я не хочу бути обслугою для твоєї сестри. Я не хочу тебе ображати, але Андріана має переїхати до батьків. – одного разу здивувала своєю заявою я чоловіка.

Йому нелегко далося рішення, але він сказав, що піде разом із сестричкою:

– Я сильно в тебе закоханий, але ти розумна, гарна і молода, а тому, якщо я піду з твого життя, то в тебе ще будуть хлопці, а в неї, крім мене, нікого немає.

Мої почуття до чоловіка виявилися сильнішими, ніж я могла припустити, а тому мені нічого не залишалося, як упокориться з присутністю його сестри в моєму домі. Скажу відразу, що після всіх цих розмов, вона вдавала, що вона головна.

Після цього я вирішила піти на хитрість. У мене був тридцятирічний одинокий брат, якого звали Вадим. Він мав чудову роботу, і дуже любив комп’ютерні ігри, і він зовсім не вмів поводитися з жінками. Я впросила брата, щоб він “підморгнув” до Андріани.

Ми легко з ним підлаштували випадкову зустріч: я спостерігала за тим, коли Андріана повертатиметься додому і одразу зателефонувала братові, який проїхався повз неї на авто. Вадим, як вибачення, запросив її на каву. Все чудово: початок було покладено!

З кожним днем ​​зовиця все менше і менше часу крутився в моїй квартирі. Брат водив її кафе і запрошував на прогулянку до парку. Звичайно, всі їхні походи оплачувала я. Мене приємно здивувало те, що одного дня він сказав, що більше не братиме в мене гроші, тому що ця дівчина підкорила його серце.

Я не могла повірити своєму щастю! Андріана одного дня просто зникла з мого життя. Вона переїхала до Вадима і зовсім забула про всяку домовленість.

На сьогоднішній день вони вже стали офіційно чоловіком та дружиною. Ми з Вадимом вирішили тримати в секреті реальну історію його знайомства із зовицею. Решту рідні дуже здивувало те, що сестра мого чоловіка вийшла заміж за мого брата!

Фото ілюстративне