fbpx
життєві історії
Я знав, що Ірина того дня прийде до мене. Я замовив її улюблені суші з ікрою, і поприбирав у квартирі. Любуючись її красою, я забував навіть їсти. А коли вона сказала, що заради мене йде від чоловіка і дітей, моєму щастю не було меж. Вже за деякий час Ірина переїхала в мою квартиру. І тут мене “осінило”. Як тепер сказати їй, що ми не пара? Це була помилка, і Ірині краще повернутися до дітей і чоловіка

Я знав, що Ірина того дня прийде до мене. Я замовив її улюблені суші з ікрою, і поприбирав у квартирі. Любуючись її красою, я забував навіть їсти. А коли вона сказала, що заради мене йде від чоловіка і дітей, моєму щастю не було меж. Вже за деякий час Ірина переїхала в мою квартиру. І тут мене “осінило”. Як тепер сказати їй, що ми не пара? Це була помилка, і Ірині краще повернутися до дітей і чоловіка.

Коли я вперше побачив Ірину, то подумав, що зустрів королеву. Її неймовірна краса – довге чорняве волосся, великі карі очі, правильні риси обличчя, ідеальна фігура. Від неї віяло конваліями, а губи були кольору стиглої полуниці, так і хотілося на них дивитися і не тільки. Я дивився на Ірину і повільно втрачав розум від кохання. Я хотів молив Бога, щоб вона була моя, вже й негайно, і на все життя.

Я навіть уявляв, які в нас будуть красиві кароокі дітки…

Та тільки Ірина все не погоджувалась на мої пропозиції. Скільки разів я не кликав її на вечерю або просто попити кави, все вона була зайнята. Я дізнався, що улюблені квіти Ірини ромашки, одного разу приніс їй величезний букет. Мабуть, тільки він змусив її глянути на мене з іншого боку. Наступного дня ми вечеряли у мене вдома. Я замовив для Ірини її улюблені суші з ікрою. Вона навіть їла так мило, а я сидів, дивився на неї і не міг повірити, що в моєму будинку вечеряє сама королева.

Таких зустрічей було кілька, а потім і вона стала відчувати до мене симпатію. Єдиною перешкодою для нас було те, що у неї двоє діток, а також чоловік. Я сяяв від щастя, коли Ірина кинула свою сім’ю, щоб бути зі мною. Того ж дня Ірина приїхала жити до мене в квартиру і тоді кілька місяців ми насолоджувалися один одним.

Моєму щастю не було меж, але тільки до того часу, поки я не почав відчувати злість по відношенню до неї. Злість, адже вона могла довго сидіти у ванній, їсти готувала не дуже вже і смачно. Ірині ніхто не привив любові до чистоти, вона навіть посуд не хотіла мити, а ще могла залишити на столі повно крихт від хліба і абсолютно не хвилюватися про те, що це некрасиво.

Мене став дратувати навіть її голос, її запах, її рухи. І я зрозумів, що більше інтересу до неї немає. Не знаю чому. Чи то через те, що більше немає почуттів, або ж через те, що боюся, що одного разу вона також кине мене, як і свого чоловіка і дітей. Одне знаю точно, що більше не хочу бачити Ірину в своєму житті. Але як їй повідомити про це?

Розумію, що вчинив по відношенню до неї не красиво, але ж в першу чергу я думаю про себе. А те, що я більше її не люблю, і не хочу бачити в своїй квартирі, це точно.

Як тепер маю все це вирішити?

Допоможіть порадою!

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page