fbpx

Я зовсім молода ще і недавно вийшла заміж. Але вже за ці кілька місяців встигла відчути, що моя свекруха дуже неприємна особа, не пощастило мені з родичкою – це вже очевидно. Чоловіка Максима я дуже люблю, і він мене теж. Із батьками своїми коханий познайомив мене буквально перед весіллям. Його батьки були проти нашого шлюбу. Їм не подобалося, що я маю роботу. У низ в родині жінки не працюють. Його сім’я часто збирається на всякі посиденьки і всі їхні невістки також там бувають

Я зовсім молода ще і недавно вийшла заміж. Але вже за ці кілька місяців встигла відчути, що моя свекруха дуже неприємна особа, не пощастило мені з родичкою – це вже очевидно.

Чоловіка Максима я дуже люблю, і він мене теж. Із батьками своїми коханий познайомив мене буквально перед весіллям. Його батьки були проти нашого шлюбу. Їм не подобалося, що я маю роботу. У низ в родині жінки не працюють. Його сім’я часто збирається на всякі посиденьки і всі їхні невістки також там бувають.

Але я не завжди, бо працюю, роблю роботу по дому, плюс мені і на себе час потрібен. Витрат на мені немає, тому свекруха вважає, що я як сир в маслі, бо житло, комуналку, Їжу оплачує мій чоловік і мені часто щось дарує. Її це не влаштовує явно.

Мати Макса постійно дзвонить і каже, що вони влаштовують у вихідні якісь посиденьки і мені теж треба там бути, бо я їхня невістка. Я не горю бажанням дуже часто й близько спілкуватися з його родичами, через яких між нами з чоловіком не раз виникали суперечки, і я вирішила триматися від них на відстані.

Але Світлана Макарівна дуже настирлива, коли їй кажеш «ні», вона все одно намагається тебе переконати приїхати «хоч би на півгодини». Я чудово знаю, що відпочивати там не буду, вона хоче, щоб я їй допомогла накрити на стіл, приготувати їсти, посуд помити.

Але зрозумійте: у мене всього 2 вихідні і я хочу їх витратити на себе, свого чоловіка і свій дім. А не бути офіціанткою у будинку свекрухи та обслуговувати її гостей. З чоловіком знову конфлікт через це. Він вважає, що його мама хоче, щоб я була ближче до сім’ї, з усіма познайомилася і спілкувалася.

Але мені це не потрібно взагалі. У мене є своя рідня і подруги. Максим думає, що його мати до мене дуже доброзичлива. Хоча коли я приходжу, всі гості розмовляють про щось своє, спільних родичів і знайомих, а я взагалі не в темі і мені не цікаво.

Мені неприємно проводити час там, де до мене зневажливо ставляться. Чоловіка там не буває, там збираються всі його тітки, сестри, бабусі, а мені з ними нема про що говорити, та й не хочеться. Чоловік до мами і не прив’язаний, адже він одружився зі мною, хоча вона намагалася все зробити, щоб цього не сталося, переїхав від них, любить мене і все для мене робить.

Але в цьому питанні він мене не розуміє. Говорить, що немає нічого поганого в тому, що я там посиджу, поспілкуюся з усіма. Хоча після такого спілкування я стаю центром загального обговорення. Воли всі засуджують те, що я працюю.

Порадьте, як мені бути у такій ситуації? Мене аж тіпає всю, коли я бачу повідомлення або дзвінки від свекрухи, хочеться втекти подалі, хоча, як я вже сказала, я кохаю Максима. Максима, і а не його родичок!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page