fbpx
життєві історії
Я зрадила чоловіка, щоб знову відчути турботу і любов свого чоловіка. І це спрацювало! Сім років тому чоловік полетів у відрядження по роботі, і я випадково побачила квитки. Він полетів не сам, а з жінкою, ще й з нашою спільною знайомою. Мені друзі давно говорили, що у них відносини

Я зрадила чоловіка, щоб знову відчути турботу і любов свого чоловіка. І це спрацювало! Сім років тому чоловік полетів у відрядження по роботі, і я випадково побачила квитки. Він полетів не сам, а з жінкою, ще й з нашою спільною знайомою. Мені друзі давно говорили, що у них відносини…

Я заміжня 18 років. Є двоє дітей. За весь час нашого спільного життя я навіть думок про зраду чоловікові чи про когось іншого не допускала. І думала, що і він мені вірний.

Сім років тому все змінилося: чоловік полетів по роботі у відрядження, і я випадково побачила квитки. Він полетів не сам, а з жінкою, ще й з нашою спільною знайомою. Мені друзі давно говорили, що у них відносини.

Ті чоловіки, які пишуть, що чоловік страждає, дізнавшись про зраду дружини, ніколи не зрозуміють, що означає зрада чоловіка! Я не пам’ятаю три дні. Такий біль! Це знають тільки дружини, які дійсно люблять свого чоловіка і пережили подібне.

Коли чоловік повернувся, я сказала, щоб він йшов.

Але ні, він не пішов, а сказав, що між ними нічого немає, переконував мене в цьому, як міг. Я зробила вигляд, що повірила і не стала руйнувати сім’ю. Тим більше, молодшому синові було всього три роки. Але в душі все почало згасати до чоловіка. Я знала, що він не розлучився з коханкою і все у них триває.

Сім років він живе подвійним життям, а у мене за ці роки все охололо, залишилися байдужість і порожнеча.

Я не буду зараз розповідати про те, як він ставився до мене всі 18 років. Було багато хорошого. а було, що говорив: «Я заробляю гроші, на тобі – будинок і діти, тому не питай, де я і з ким».

І все-таки я вирішила піти від чоловіка, бо морально вже жила з чужою мені людиною. Але так сталося, що я зустріла людину з часу своєї молодості, чоловіка, з яким раніше зустрічалася. коли ми ще були зовсім юні.

Артем був з дружиною, а я сиділа в машині. Він допоміг їй відкрити двері машини, обтрусив їй куртку. Я не могла від них відірвати погляду – це турбота. якої я так давно не відчувала! Ось те, чого я ніколи не бачила і не знала в стосунках з чоловіком…

Ми почали зустрічатися з Артемом, обоє не встояли перед магією забутих і воскреслих почуттів. Мені потрібні були емоції, ніжність, слова, що я потрібна, що мене люблять, що про мене дбають. Все те, що мій чоловік дає іншій жінці, а не мені…

Зв’язок з Артемом три місяці. Потім про нас дізнався чоловік. Багато чого було, в тому числі і довгі нічні розмови і слова, що він йде до тієї жінки і буде жити з нею…

Я не знаю, що буде далі між нами. Але найголовніше в усьому цьому, що коли я через емоційне виснаження потрапила в лікарню, мій чоловік кричав: «Не кидай мене, я тебе люблю!». За 18 років це були вдруге вимовлені ним слова! Він залишився зі мною, спить поруч, і є та жінка, яка чекає його.

Я не виправдовую себе, ні в якому разі. Я винна. Але є різні ситуації, і рівняти всіх під одну гребінку не варто.

Я відповім перед Богом за свій гріх, в якому дуже каюся. Але ви, чоловіки, дуже часто робите нам боляче, навіть не замислюючись про ті страждання, з якими ми живемо.

Я не знаю що буде далі. Але вірю чоловікові і намагаюся жити далі. Відчуваю зараз його ніжність і турботу, і сподіваюся, що він зробить вибір на користь мене і нашої родини. Я твердо йму сказала, що двійне його життя більше терпіти не можу і не буду. Або ми разом, а бо у кожного – нове окреме життя.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook