fbpx
життєві історії
Я, звичайно, розумію всі ці примхи жінок у делікатному положенні, але те, що витворяє моя дружина – це вже занадто, скажу я вам. Тут навіть з залізним терпінням не вистояти. Я втомлююся на роботі, приходжу додому, а там замість дружини – вередлива дитина. Два дні тому відмовився робити масаж – досі не розмовляє

Я, звичайно, розумію всі ці примхи жінок у делікатному положенні, але те, що витворяє моя дружина – це вже занадто, скажу я вам. Тут навіть з залізним терпінням не вистояти. Я втомлююся на роботі, приходжу додому, а там замість дружини – вередлива дитина!

***

З дружиною ми разом вже п’ять років. Вирішили, що пора обзаводитися дітьми. Я розумію, що делікатне положення змінює поведінку жінки, але не до такої ж міри, як це сталося з моєю дружиною!

Я втомлююся на роботі, приходжу додому, а там замість дружини – вередлива дитина. Дорікає мені у недостачі тепла і уваги, хоча це не так. Я її люблю, і вона це прекрасно знає. Допомагаю у всьому, вона нічого не робить, навіть в магазин не ходить. Іноді, коли має настрій, обід приготує.

Два дні тому відмовився робити масаж – досі не розмовляє. Виявилося, що масаж потрібен не для поліпшення самопочуття, а для того, щоб від тактильного дотику у мене вироблявся батьківський інстинкт.

Це вона вичитала на жіночому форумі, як вам?

Крім цього, дружина зателефонувала своїй мамі і поскаржилася на мене. Теща пообіцяла поговорити зі мною, але я попередив, що не дозволю втручатися в мої сімейні справи. І це ще тільки очікування, не уявляю, що буде, коли народиться дитина.

Дружина сказала, що чоловік подруги підтримував її весь час, поки вона носила дитинку, на відміну від мене.

Це виходить, що вона вже і з подругою обговорила наші відносини! Я не розумію її поведінки, ніколи не помічав за нею такого. Сподіваюся, що це тимчасове явище, інакше не знаю, як жити будемо. Уже шкодую, що у нас буде дитина, так добре жили, навіщо було щось міняти? А, тим більше, прогнозую, що стане тільки складніше з часом.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook