fbpx
життєві історії
Як часто буває після весілля, молодята починають притиратися характером і звичайно не обходиться без сварок. У момент чергової суперечки Кирило заявив Ірі: – Чому квартира та машина записані на тебе. Оформи на мене хоч машину, а то раптом ми з тобою розлучимося, а я залишуся ні з чим. Вони ж були куплені до весілля!

Іра та Кирило нещодавно одружилися. Ще до весілля її батьки зробили подарунок, подарувавши двокімнатну квартиру та машину, щоб їхня донечка не знала бід і не жила по знімних квартирах.

Як часто буває після весілля, молодята починають притиратися характером і звичайно не обходиться без сварок. У момент чергової суперечки Кирило заявив Ірі:

– Чому квартира та машина записані на тебе. Оформи на мене хоч машину, а то раптом ми з тобою розлучимося, а я залишуся ні з чим. Вони ж були куплені до весілля!

Іра втратила мову, адже минуло всього кілька місяців після весілля, а заповзятливий чоловік уже завбачливо почав качати права на майно, яке йому не належить.

Трохи перепочивши Іра крикнула:

– Обійдешся!

І заплакавши, пішла.

Протягом цілого місяця Кирило раз у раз заводив цю розмову. То машину оформи на нього, то квартиру.

Іра нічого не могла зрозуміти, що відбувається. Адже нещодавно їх окриляло кохання, а тепер між ними стоїть майно.

Недовго думаючи, вона оформила все своїх батьків, заявивши Кирилу:

– Немає у мене більше нічого, все тепер оформлено на батьків! Нам нічого більше ділити!

Стукнувши дверима, Кирило пішов. Повернувшись уже під ранок, почав збирати речі. А за тиждень подав на розлучення.

Іра досі здивована. Їй не віриться у те, що відбувається. Що це було?! Специфічне кохання?! Розрахунок? Але ж до весілля Кирило не був у курсі про подарунок батьків!

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!