fbpx
Шоу-бізнес
Як дружба сім’ями переросла у справжнє кохання: Дорофєєва Та Кацурін поділилися подробицями їх роману

Як дружба сім’ями переросла у справжнє кохання: Дорофєєва Та Кацурін поділилися подробицями їх роману. Не промовчав і “ображений” Дантес

Новина про те, що Дорофєєва та Дантес розлучилися, схвилювала весь інтернет кілька місяців тому. Надія Дорофєєва розповіла, як прийшло таке рішення і з чого почалися нові відносини.

Співачка Надія Дорофєєва завжди намагається бути чесною зі своїми шанувальниками. Кілька місяців тому, вже під час повномасштабної війни, улюбленці публіки, пара Дантес-Дорофєєва приголомшила новиною про розлучення. Як виявилося, вони розлучилися ще до війни.

Про причини вважають за потрібне не говорити, але люди з оточення колишнього подружжя (Позитив і Олексій Дурнєв) промовляють про те, що “кохання минуло”, а у Дорофєєвої з’явився інший чоловік. Чутки про нові стосунки Надя особисто підтвердила у себе на сторінці Інстаграм. Там вона запостила фото з колишнім другом Михайлом Кацуріним з лаконічним підписом “Разом”. До речі, Михайло Кацурін нещодавно розлучився зі своєю дружиною Дашею.

Пари раніше дружили сім’ями, часто гостювали в один одного та проводили разом відпустки. Нещодавно в мережі з’явилися здогади, що між Михайлом та Надею давно був невидимий зв’язок, але вони тоді ще не підозрювали, у що він виллється. Володимир Дантес із цього приводу говорить лише те, що йому немає причини сердитись на Надю, він щасливий, коли вона щаслива.

Обидва не тримають одне на одного зла і навіть підтримують якесь дружнє спілкування. Близько місяця тому в мережі поповзли чутки, що у Володимира Дантеса роман із Дашею Кацуріною, колишньою дружиною теперішнього коханого Наді. Підігріває їх і сам Володимир Дантес словами, що він готовий до нових відносин. Ми знаємо точно, що Дантес та Кацуріна дружать, підтримують один одного, часто бачаться. Так це чи ні, покаже час. Але те, що шанувальники не дочекаються “дантесиків” та “додошат” – це факт.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DOROFEEVA (@nadyadorofeeva)

Фото – скріншот