fbpx

Як хату переписати, то на сестру, а як за мамою доглядати, то нехай невістка хоча б два рази в тиждень заходить. Е ні, такого не буде. Я ж думав, що мама змінить своє рішення щодо квартири, але вона не може, бо ми з дружиною свою квартиру маємо, а ось Марічка, працюючи стільки років в Німеччині – ні

Як хату переписати, то на сестру, а як за мамою доглядати, то нехай невістка хоча б два рази в тиждень заходить. Е ні, такого не буде.

Я ж думав, що мама змінить своє рішення щодо квартири, але вона не може, бо ми з дружиною свою квартиру маємо, а ось Марічка, працюючи стільки років в Німеччині – ні.

Тата нашого не стало вже давно. Мені було чотирнадцять, а сестрі дванадцять.

Мама продовжувала жити в селі. Ми з Марічкою після школи як поїхали з села, так і не поверталися. Ну як, поверталися, звісно до мами, але більше по святах.

Я після того, як одружився, з дружиною оформили іпотеку, яку виплачували довгий п’ятнадцять років.

Економили ми на всьому, бо дуже хотіли мати свій дах над головою.

Ми з Інною виховуємо трьох дітей. Старші сини вже кавалери, а молодшій нашій принцесці всього сім рочків.

Сестра навіть не закінчивши університет, поїхала на заробітки в Німеччину.

Ми з Марічкою спілкуємось, але не часто.

Ще раніше, як мама була здорова, вона сказала, що раз я квартиру свою маю, то свій будинок вона переписує на Марічку. Я не був проти, але відразу ж наголосив, що раз так, то щоб сестра і при потребі доглядала матір.

Мама тоді ще навіть пару курок тримала, здоров’я було, ось Марічка й погодилася.

Але вже більше чотирьох років вона не повертається в Україну. Сім’ї в неї немає, правда, живе з якимось Збишеком на віру.
Мені все рівно, що вона там робить, бо маю про що у своїй сім’ї думати.

Але недавно, коли ми приїхали до мами в село, вона сказала, що погано почувається, і було б добре, щоб моя дружина за нею доглядала, хоча б два рази в тиждень.

Я був такий злосний. Та в нас троє дітей, ми обидвоє по роботах. Тоді мама сказала, що навіть готова нам пів своєї пенсії віддавати.

Нам не треба її грошей, нехай повертається Марічка з чужини і її доглядає, дах над головою в сестри забезпечений.

Я ж до останнього надіявся, що мама передумає і перепише будинок на мене, чи навіть на онуків, але ні, вона дбає лише про доню.

Я порадив їй знайти в селі якусь людину, якій вона і буде платити, за догляд. Мама сказала, що за ці гроші їй і стакан води ніхто не принесе.

– А моя дружина повинна?

Я знаю, що з рідною мамою так не можна, але по-інакшому просто не виходить…

Автор -КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page