fbpx
Суспільство
Як карантин вплине на перехід України на літній час – коли переводити стрілки годинника

В Україні перехід на літній час має відбутися в останню неділю березня, тобто 29 березня. Годинники треба буде перевести на 1 годину вперед.

Згідно з законодавством України, перехід на літній час відбувається у ніч з останньої неділі березня на наступний понеділок о 3 годині ночі. Джерело

Годинники доведеться перевести на годину вперед, тобто відразу настане 4 година ранку. На жаль, багатьом доведеться поспати на годину менше у цю ніч.

Медики стверджують, що перехід на літній час є стресом для організму. Саме тому рекомендується готуватися до нового розпорядку заздалегідь: наприклад, старатися раніше лягти спати.

Також лікарі радять утриматися від напоїв з кофеїном – таких як чай, кава і енергетики – та алкоголю, щоб уникнути розладів сну.

Про те, чи вплине запроваджений через можливу епідемію коронавірусу карантин на перехід на літній час не повідомлялося. Скоріш за все, годинники доведеться переводити за звичним розкладом.

Літній час запроваджується з метою економії електроенергії, оскільки дозволяє більш ефективно використовувати природне освітлення.

Фото ілюстративне – rbc.ua

facebook