fbpx
життєві історії
Як мені вберегти сина від такого батька, я не знаю, адже живемо ми на одній вулиці і Максимко добре знає, що Олег його тато. Він, як дитина, не розуміє нічого, щиро вірить татовим обіцянкам і завжди чекає на нього. Виїхати в інше місто – я не маю такої змоги. Та й залишатись по сусідству з колишнім, для мене лячно, адже не знаєш чого від нього очікувати. А недавно подруга знайшла рішення, на її думку – єдино-правильне!

Коли я виходила заміж за мого Олега, то всі подружки заздрили мені.

Олег вмів гарно залицятись до мене, робив мені несподівані сюрпризи, дарував цінні подарунки. Одним словом романтики в наших стосунках було дуже багато. Та вже після весілля щось змінилось в наших стосунках.

Олег постійно ревнував мене без причини, постійно йому не подобалось, як я одягаюсь. Я вже немала права на свій вільний час, всі телефонні переписки він перечитував. Довів мене до того, що я вже й немала права на спілкування зі своїми подругами.

Коли я дізналась, що ношу дитинку під серцем, то думала що Олег зрадіє і в нас все зміниться, що знову ми будемо, як раніше щасливі і закохані.

Та з появою дитини на світ Олег взагалі дозволяв собі “показати свою руку”. Тоді я остаточно вирішила, що не можу так більше жити. Коли я подала на розлучення то Олег довго не сумував, почав стосунки з новою пасією, нею виявилась моя недалека сусідка.

На сьогоднішній день у них двоє дітей, та сім’я в них не благополучна. Обидвоє вони любителі чарочки. А ці стосунки я хочу забути, як поганий сон.

Та розумію що це неможливо, адже в нас росте спільний син.

Як мені вберегти сина від такого батька я й не знаю, адже живемо ми всі на одній вулиці і мій Максимко добре знає, що Олег його тато.

Він, як дитина, звісно не розуміє нічого, щиро вірить татовим обіцянкам і завжди чекає на нього.

Виїхати в інше місто – я не маю такої змоги. Та й залишатись по сусідству з колишнім, для мене лячно, адже не знаєш чого від нього можна очікувати.

Читайте також: На  Успіння син з невісткою в гості до мене завітали. Я якби відчувала і котлет насмажила, і олів’є зробила, бульби відварила з квашеними огірками. А вони довго не думаючи, сповістили мені “радісну” новину, що скоро бабою стану. Я ж стала підраховувати, і виявляється, що в той час мій Микола у відрядженні був. Вона за кого нас вважає? Ой, розказувала мені сусідка про її маму. Яблуко від яблуні, називається!

Недавно подруга мені дала пораду, щоб я подала на аліменти на колишнього за всі ці роки, вийде досить пристойна сума грошей і я зможу подумати про переїзд.

Та як же він  мені буде сплачувати, якщо він сам ледве кінці з кінцями зводить.

Що робити? Я не знаю. Як я відразу не помітила, що не з тою людиною пов’язала свою долю.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page