fbpx

На Успіння син з невісткою в гості до мене завітали. Я якби відчувала і котлет насмажила, і олів’є зробила, бульби відварила з квашеними огірками. А вони довго не думаючи, сповістили мені “радісну” новину, що скоро бабою стану. Я ж стала підраховувати, і виявляється, що в той час мій Микола у відрядженні був. Вона за кого нас вважає? Ой, розказувала мені сусідка про її маму. Яблуко від яблуні, називається!

Живу я зі своїм чоловіком Володимиром вже багато років, хоч різне бувало, але скажу вам точно, сім’я ми порядна.

Якось так сталося, що я перед зустріччю з Володею не мала хлопців взагалі, а він хоч і мав паро дівчат до мене, нічого серйозного там не було.

Після одруження і декількох років спільного життя Боженька подарував нам двох синочків Миколу і Максима… Активні, хороші були… А Микола як малий був, так взагалі в церкві прислуговував.

Максим ж малим не сильно то діло любив, але все одно хорошим виріс.

Та історії зараз про те, яку невістку мені Микола привів.

Не сильно знаю де вони там познайомилися, вроді як гуляли селом то і перестрілися. Але та дівчина, Мар’яна не з нашого села, не знала я її до того часу…

Якось зразу я її не полюбила, бо ще як почала дізнатися про неї все, то прийшла сусідка Іванка і сказала, що добре знає ту Мар’яну і краще її взагалі на поріг не пускати…

Звідки Іванка знала ту дівицю? Та бо сама сусідка прийшла з того села… То вона мені таке розповіла, що мені волосся дибки стало.

Казала, що мама в тої Мар’яни зовсім пропаща була, що від такої людини і дитина хороша не може бути… Сама особисто цього не чула, не бачила, але сусідці на слово повірила.

Як я хотіла синочка відмовити від тої Мар’яни, але моєї поради Микола і слухати не хотів, вперся як баран. То о так і сталося, що з Мар’яною одружився, та ще й в зяті пішов…

Грошей їм не хватала, тому і подався синок в іншу область на заробітки, а до мене тільки то і було, що долітали слухи, що Мар’яна з іншими ходить.

Від того моменту багато часу минуло.

Читайте також: Перед тим, як зробити пропозицію нашій Іринці, Арсен попросив руки дочки і в чоловіка і в мене. Ми поблагословили його рішучий крок. І все б нічого, та освідчуватися він вирішив не в Україні, а в Італії, де вже довгий час живе і працює його мама. Я уявляла, як це буде романтично – біля Колізею. З нетерпінням ми чекали на їх повернення, та повернулася Іринка без каблучки і дуже засмучена!

А ось тої неділі, на Успіння, приїхав синок з невісткою. Так і ще сказав “щасливу” новину, що ця “жіночка” чекає дитину від мого Миколи…

Але я так порахувала собі і виходить, що в той період не було мого синочка вдома, у відрядженні був…

Ой сумніваюся я, що там мій внук…

Думала я гадала, і подумала може то ДНК тест зробити… Не вірю щось я невістці…

А ви б що зробили на моєму місці?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page