fbpx
життєві історії
Як ми зраділи, коли чоловіку залишилася квартира від тітки Ольги. Маленька, але майже у центрі нашого міста, як ми і мріяли! Справа у тому, що у нас трійко діток. Старшій дочці 19 років, Оленка навчається в університеті. Синам – 13 і 7 років. Самі живемо у гарній трикімнатній квартирі. Місця поки що всім вистачає. З чоловіком Геною уже майже посварилися через цю спадщину

Як ми зраділи, коли чоловіку залишилася квартира від тітки Ольги. Маленька, але майже у центрі нашого міста, як ми і мріяли! Справа у тому, що у нас трійко діток.

Старшій дочці 19 років, Оленка навчається в університеті. Синам – 13 і 7 років. Самі живемо у гарній трикімнатній квартирі. Місця поки що всім вистачає.

З чоловіком Геною уже майже посварилися через цю спадщину. Я пропоную поселити туди доньку. Вона дівчинка вже доросла і самостійна, скоро будуватиме свою сім’ю. Гена ж вважає, що це несправедливо щодо синів, хоче продати квартиру та розділити гроші порівну між трьома нашими дітьми. Я вважаю такий варіант зовсім нерозумним. Суми вийдуть такі, що придбати окреме житло для всіх дітей не вийде. Поки молодші підростатимуть, гроші просто лежатимуть на рахунках. А Оленка хіба машину зможе купити.

Я вважаю, що краще синиця в руках. Нехай хоч одна дитина буде точно забезпечена житлом, а вік хлопчиків ще дозволяє вирішити питання пізніше.

Геннадій вважає, що в майбутньому між братами та сестрою не буде миру через цю квартиру. Я впевнена, що все буде нормально, хлопчаки ще до ладу не розуміють всю ситуацію, а згодом можна буде зробити щось і для синів.

Оленку поки що в наші розмови та думки не посвячуємо. Хочемо спочатку самі ухвалити якесь прийнятне рішення. До того ж, Гена проти мого варіанту, оскільки квартира потребує серйозного ремонту, якщо туди переїжджати жити, а фінансів зараз на це у нас не достатньо.

Хочу послухати думку збоку, як краще вчинити. Чи варто далі переконувати чоловіка чи прийняти його бік? Хто з нас має рацію? А, можливо, є ще якийсь варіант, якого я не бачу?

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!