fbpx
життєві історії
Як на це відреагують родичі, рідні, близькі не знаю. Хоча їх думка мені не особливо важлива. Достаток є, виховати зможемо, боюся, що тільки морально не впораюся. Та і тут допомога є, так як я у мами єдина дочка, на перше прохання про допомогу приходить

Останні часом я була дуже сильно зайнята – будинок, діти, чоловік у відпустці, плюс бригада майстрів будували будинок. За 10 років шлюбу всі діти у нас були заплановані.

Сталася така неочікувана ситуація, минулої суботи мене знудило, подумала на шлунок, думала, гострої їжі переїла, останній тиждень хилило на сон постійно, втома, сил не було. Сказала чоловікові, мені і так за дитячим харчуванням потрібно було вийти в магазин і на зворотному шляху зайшла в аптеку купила тест на всякий випадок, справа була після обіду, як дійшла до будинку, відразу перевірила тест і висвітилася відразу дві смужки.

Я була неймовірно здивована. Чоловік не повірив, мовляв, вранці тест потрібно для правильності перевіряти. Додому приїхав вже з другим тестом, вранці поки діти спали, вирішила повторно перевірити, моєму здивуванню не було меж – дві жирні смужки.

Чоловік два дні відходив, тільки сьогодні в себе прийшов, сказав, бережи нашого малюка і вітаміни не забудь приймати. Начебто оберігалися, за 10 років шлюбу ніколи такого не було. Скажу ще, що малюка вже люблю, все дотримуюся, і він нічим обділений не буде. Просто і діти малі ще й синок у мене трохи хворіє, плюс будівля будинку.

Як на це відреагують родичі, рідні, близькі не знаю. Хоча їх думка мені не особливо важлива. Достаток є, виховати зможемо, боюся, що тільки морально не впораюся. Допомога є, так як я у мами єдина дочка, на перше прохання про допомогу приходить.

Колись я дивувалася, коли хтось мені розказував, що самі не знають як так вийшло завагітніти. Вийшло ось так і у мене. Та ми з чоловіком щасливі!

Передрук без посилання на ibilingua заборонений!

Фото ілюстративне – garmonya.in

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page