fbpx
Шоу-бізнес
Як насправді проходять репетиції: Джамала поділилась відео з учасниками проекту “Голос країни”

Джамала, яка очікує на появу дитини, активно займається з учасниками телешоу “Голос країни” вокальними вправами, при цьому награваючи мелодію на синтезаторі.

Співачка Джамала, яка є суддею на популярному вокальному телепроекті “Голос країни”, показала кадри із підготовки до ефірів. Зірка поділилась відео, на якому вона тренує учасників шоу, пише 24 канал.

Таке відео співачка опублікувала на сторінці в Instagram.

Читайте також: «УЛЮБЛЕНІ СУКНІ ТІНИ КАРОЛЬ МОЖУТЬ ЗАШКОДИТИ ЗДОРОВ’Ю»: ЕКСПЕРТ

Зірка багато часу приділяє роботі тренера, що демонструє і під час прямих ефірів, і за кулісами.

На кадрах Джамала показує козаку Сіромасі та Ірині Федишин, як правильно дихати під час співу. Цими порадами вона поділилась з усіма прихильниками.

“Знову про дихання. Без нього, рідного, нікуди. Світлий, темний, широкий, близький звуки залежать від правильного або неправильного дихання. Як у вас є затиск в апараті – нахиліть корпус і спробуйте заспівати, не докладаючи зусиль”, – пояснила Джамала.

Зірка додала, що під час роботи вона часто забуває про свій зовнішній вигляд. Тому, сконцентрувавши увагу на вакальних вправах, Джамала геть забула поправити свою зачіску, що видно у відео. Однак такий образ зірки тільки додав їй чарівності, впевнені прихильники.

facebook