fbpx

Як назавжди забути про контактні лінзи і окулярах

Канадська компанія Ocumetics Technology Corporation займається зараз проведенням клінічних випробувань.

Він являє собою динамічну лінзу, яка при лікуванні катаракти, одного з найбільш поширених зaxвopювань очей, буде використовуватися для заміни пошкодженого, повідомляє «Сегодня».

У тому випадку, якщо випробування пройдуть успішно, пацієнтам більше не знадобляться контактні лінзи і окуляри. Встановлювати кришталики лікарі зможуть вже через пару років.

Штучний динамічний кришталик зможе забезпечити відмінний зір: він буде з’єднаний з м’язами, що відповідають за зміну кривизни кришталика, і зможе пристосовуватися як до розглядання предметів, розташованих далеко, так і до розглядання того, що знаходиться поруч.

Для роботи штучного кришталика потрібно лише одна сота тієї енергії, яка витрачається opгaнiзмом на управління справжнім кришталиком – це значить, що очі за день не будуть втомлюватися від постійної фокусування.

Розробка канадських вчених, як вважають вони самі, зможе забезпечити людей кращим зором.

Читайте також: ЯКІ XВOPOБИ ПЕРЕДАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ПОЦІЛУНКИ

Мало того, що пацієнти зможуть чітко розгледіти предмети, розташовані досить далеко від них, вони зможуть миттєво фокусуватися і на прилеглих маленьких об’єктах, розглядаючи їх в найдрібніших деталях.

Втім, Гарт Вебб, один з творцівкришталика, зазначає, що назвати нову розробку панацеєю не можна. Лінза не допоможе при всіх зaxвopювaннях очей і проблеми із зором.

Вона, наприклад, абсолютно марна при важких формах макулярної дегенерації сітківки, колірної сліпоти, помутніння рогівки і деяких інших xвopoбах.

Розробники вже повідомили про вартість кришталика – він обійдеться приблизно в 3200 доларів за штуку, не рахуючи вартості операції з його встановлення.

You cannot copy content of this page