fbpx

Як пішов з життя чоловік сестри, ми всім сімейством її підтримували, тому те, що вона проміняла мене, рідну сестру, на цю слизьку Лесю, мене неабияк здивувало. В неділю в Ангелінки був виступ. На це свято я прийшла зі своїм меншим синочком. Побачивши пустим цілий ряд спереду, підійшла туди, там сиділа лише моя Оля. Ось, думаю, сестричка тримає для нас місце. Та все було геть не так. Не потрібні ми їй, виявляється

Як пішов з життя чоловік сестри, ми всім сімейством її підтримували, тому те, що вона проміняла мене, рідну сестру, на цю слизьку Лесю, мене неабияк здивувало.

Ніколи не могла і подумати, що моя сестра так зі мною вчинить.

Моя сестра Ольга старша від мене майже на вісім років. Але в житті сталось так, що заміж першою вийшла я. Мені тоді ще ледь за дев’ятнадцять переступило, а Олі вже було двадцять сім.

У мене народився перший син, я взяла сестру за хрещену маму, вона часто приходила до нас у гості, адже дуже полюбила мого синочка Артемчика. А потім і Оля зустріла своє кохання. Ми всією ріднею раділи за неї.

У свої тридцять один Оля привела на світ донечку. Назвали свою принцеску Ангеліною. Таке гарне ім’я. Мій син часто бігав бавити свою сестричку. Все наче було, як і має бути. Ми з сестрою маємо свої сім’ї, своїх діточок, нашим батькам залишалось тільки порадіти за нас, адже як і в Олі так і в мене, в сім’ї панує злагода і любов.

Та нещастя підібралось до сім’ї моєї сестрички. Чоловік Олі занедужав, і всього за пів року він покинув свою сім’ю і тепер споглядає на нас з небес. Весь цей час ми були поряд. Підтримували Олю, як могли, та незважаючи ні на що, вона має заради кого жити, адже донечка поряд, це таке миле сонечко.

Сестра швидко взяла себе в руки і не показувала Ангелінці свій стан, щоб її не робити гірше. Та роки минали, а смуток за чоловіком її не покидав. І ось вже наша Ангелінка святкує своє десятиріччя. За цей час у мене народився ще один синочок.

Всі ці роки ми гуртувались в тісному сімейному колі. Оля працювала, а Ангеліна здебільшого зростала в мене. У сестри з’явилась подруга Леся, про яку мені Оля розповідала, як про якусь особливу жінку, до якої їй хочеться тягнутись.

Леся на першому знайомстві мені видалась дуже такою – слизькою людиною. Така власна, що наче весь світ має крутитись навколо неї.

Потім я почала помічати, як сестра стала віддалятись від мене, і деколи в мене складалось враження, що Леся мою Олю використовує у своїх цілях, як, наприклад, допомогти з гостиною, або ж подивитися за її мамою, поки та у відпустці з чоловіком. Погодувати собачку, посидіти з внуками від старшої дочки. Тай то так зручно, адже Оля, як вірна подружка, грошей за ці послуги не візьме.

Я не раз звертала сестрі на це увагу, та Оля і чути не хотіла, адже дуже дорожить тим, що Леся хоче з нею товаришувати.

Наша Ангелінка нещодавно мала виступ. На це свято я прийшла зі своїм меншим синочком. Побачивши пустим цілий ряд спереду, підійшла туди, а там сиділа тільки моя Оля. Ось, думаю, сестричка тримає для нас місце, адже вже весь зал майже був повний, а я перед тим сестрі телефонувала, що ми в дорозі.

Та Оля сказала, щоб я шукала собі місце десь в іншому ряді, адже в цьому вона тримає місце для Лесі і її всієї сім’ї. Звісно, мені вся ця ситуація була сильно неприємна. Та я й виду не подала і пішла шукати вільні місця. Сиділи ми далеко від сцени. Та нам все гарно було видно.

Тепер моя сестра має кращу підтримку від мене, це свою нову подругу Лесю. А я вже їй не потрібна. Так, родичка і все.

А що б ви робили на моєму місці? Чи варто мені ображатись на сестру чи краще прийняти все як є?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page