fbpx
Цікаве
Як потрібно зустрічати Новий рік, щоб залучити в свій дім багатство, добробут, здоров’я, та удачу! Наші пращури в це вірили, і ви знаєте, щось та й в цьому є!

Як потрібно зустрічати Новий рік, щоб залучити в свій дім багатство, добробут, здоров’я, та удачу! Наші пращури в це вірили, і ви знаєте, щось та й в цьому є!

Зовсім незабаром нас замете білосніжним снігом. А дерева одягнуть розкішні білі шуби. І все навколо буде радісно сяяти у передчутті зимових свят. Тож саме час готувати подарунки для друзів та рідних. А також підшукувати незвичайні та смачні рецепти для новорічного столу.

Ну і, звичайно ж, потрібно переглянути іграшки для ялинки та гірлянди. У цій статті ми розповідаємо, як зустрічати Новий 2022 Блакитного Водяного Тигра, щоб залучити в будинок щастя та достаток. Давайте разом згадаємо старовинні традиції та  нашого народу.

За старовинними традиціями це свято краще зустрічати у сімейному колі. Якщо ти відзначиш його з рідними, то весь рік буде щедрим на приємні сюрпризи долі. А ось гучну вечірку із друзями краще влаштувати наступного дня. Наші предки завжди збиралися в новорічну ніч із найближчими людьми. Вони прикрашали будинки та готували безліч ситних святкових страв.

Також вважалося, що Новий рік потрібно обов’язково зустрічати у новому одязі. Це символізувало прощання з минулим та духовне очищення. Наші пращури вірили, що прихід наступного року відпускає всі гріхи. Тому й намагалися дуже урочисто відсвяткувати подію.

Вони прикрашали свої будинки горіхами, хлібом, яблуками, картоплею та курячими яйцями. Ці продукти асоціювалися з багатим урожаєм. Дощ, блискучі іграшки та гірлянди – це вже сучасні винаходи. Потрібно постаратися створити у будинку максимально затишну святкову атмосферу. Адже не дарма ж кажуть, що як ти зустрінеш Новий рік, так його й проведеш.

Що робити, щоб залучити фінансове благополуччя.

Напиши лист із бажаннями, які ти хочеш втілити у життя протягом року. Потім згорни листочок трубочкою, перев’яжи червоною стрічкою і сховай у мішечок з тканини. До листа потрібно покласти імбирний пряник, гілочку вічнозеленого дерева. І поклади його під прикрашену ялинку чи сосну. А після святкування сховай і дістань за рік, щоб поставити галочки.

Поклади в келих із “бульбашками” монетку. Бажано іноземну, щоб подвоїти, а то й потроїти багатство. І випий напій під бій курантів, загадавши заповітне бажання. У бажання є рівно 356 днів, щоб справдитися.

Також можна під кожну тарілку на святковому столі покласти гарну купюрою. Цей збагатить не лише господаря будинку, а й його званих гостей.

Прикраси для ялинки вибирай у золотих відтінках. Цей колір має енергетику успіху та процвітання. Чим більше на ялинці буде золота, тим багатшим ти станеш наступного року.

Що робити для залучення щастя та здоров’я!

Прикрашайте новорічну ялинку фігурками у вигляді червоних сердець. Вони покличуть у твій дім любов та щастя в особистому житті.

Якщо ти хочеш позбутися спогадів про колишнього партнера, до новорічної ночі позбався всіх речей, які він дарував. Навіть найдрібніші та незначніші сувеніри потрібно викинути зі свого будинку. Так ти очистиш і себе, і житло від пам’яті про неприємне минуле і відчиниш двері назустріч майбутньому.

Щоб весь рік приносив здоров’я, потрібно рівно опівночі кожному з сім’ї з’їсти 12 часток мандарину.

А якщо ти хочеш розпочати нові стосунки, то новорічна ніч – це ідеальний час для освідчення в коханні!

Нехай вам щастить у новому році, друзі!

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua