fbpx
Суспільство
Як позбутися мішків під очима: сім способів

Через мішки або синці людина виглядає втомленою та нездоровою.

Причини виникнення темних кіл можуть бути різними: від браку сну та неправильного харчування до генетики, алергії, роботи за комп’ютером, різних захворювань і навіть погоди, як пише 24 канал.

Фахівці порталу PurWow визначили сім ефективних способів позбутися мішків під очима всього за тиждень. А якщо ці поради вам не допомогли, слід звернутися до лікаря.

Сім способів прибрати кола під очима:

1. Замініть каву зеленим чаєм

Здоровий і спокійний сон – головний засіб боротьби з колами під очима. Варто зменшити кількість випитої кави, бо як правило, після декількох чашок нам важко заснути. Натомість зелений чай, в якому теж міститься кофеїн, не заважатиме заснути.

Крім того, зелений чай містить антиоксиданти, які захищають від передчасного старіння.

2. Додайте в раціон зелень

Овочі, які багаті на залізо (наприклад, шпинат і брокколі), дієво боряться з темними колами, адже сприяють покращенню кровообігу.

Фіолетовий відтінок, який можна побачити під очима, це кровоносні судини під шкірою. Так як шкіра в цій області тонша, вони більш помітні. Чим краще рухається кров, тим менш виражені кола під очима.

3. Стежте за споживанням води

На появу мішків і кіл під очима також впливає зневоднення організму. Щоб зберегти запаси води, організм відкладає рідину, зокрема, і під очима.

Пийте достатню кількість води, щоб почувати себе бадьоро і уникати кіл під очима. Щоб контролювати норму споживання рідини, встановіть додаток, який допоможе вам у цьому.

4. Спіть на спині

Якщо під час сну голова злегка піднята, під очима не накопичується рідина, відповідно – не утворюються мішки і круги. Більше того, такий стан запобігає появі зморшок.

You cannot copy content of this page