fbpx

Як правильно вибрати обручки: поширені прикмети і як носити після весілля

Обручка – це символ любові і шлюбу, багато хто вважає його майже магічним атрибутом. Саме з цією прикрасою для весільних урочистостей пов’язано безліч прикмет і забобонів, яких дотримувалися ще наші предки для побудови довгого і щасливого сімейного життя.

Вибір весільного кільця – справа далеко не проста, проте справа тут не тільки в естетичному зовнішньому вигляді.

Воно символізує майбутню спільну життя молодят, тому неправильний вибір головного прикраси для весілля і ігнорування народних прикмет може привести до сварок і навіть розлучення подружжя.

За старих часів весільні кільця вважали сильним оберегом, який захищав сімейне щастя і зберігав подружжя від усіх бід

Правильний вибір

Вибирати кільця майбутньому нареченому і нареченій слід разом в одному магазині. Оплачувати покупку слід чоловікові. Купувати їх в різних місцях або в різний час – погана прикмета, вважається що життя може розвести молодих по різні боки.

При виборі весільних прикрас варто слідувати своїм смакам і уподобанням, а також велінням серця. При цьому, є кілька простих народних забобонів, якими керувалися ще наші прабабусі при виборі:

  • прикраса має бути зроблено з однорідного металу, змішання квітів і фактур небажано;
  • традиційним матеріалом є золото (біле або жовте) – це благородний метал, тому краще зупинити свій вибір на класичних варіантах;
  • прикраса має бути рівним і гладким, без різьблення і гравіювання – тоді і сімейне життя буде рівною і щасливою;
  • моделі з камінням слід вибирати акуратно і ретельно. Вони можуть бути інкрустовані каменями, які приносять любов і благополуччя – наприклад, діамантами, смарагдами або рубінами. Однак, навіть вони можуть стати «каменем спотикання» для шлюбу;
  • кільця майбутнього подружжя повинні бути максимально схожими один на одного;
  • не варто використовувати подаровані родичами або друзями, і навіть батьками прикраси. Від такого подарунка краще відмовитися, адже він може негативно вплинути на долю обдаровуваного.

Якщо ви все ж зважилися використовувати чуже кільце – краще вибрати прикраса родича, який прожив довге і щасливе сімейне життя.

Якщо ви бажається незабаром вийти заміж або одружуватися, можна непомітно доторкнутися до обручці нареченої або нареченого.

Читайте також: 8 ПРОСТИХ ПОРАД, БЕЗ ЯКИХ ТОБІ НЕ ОБІЙТИСЯ: ЯК ВИГЛЯДАТИ НА ВСІ СТО НАВІТЬ РАНО ВРАНЦІ

Поширені прикмети і забобони

Коли вибір весільних прикрас зроблений, виникає питання де і як їх правильно зберігати до весілля.

Зберігати обидва обручки слід разом в спеціальній коробочці будинку, або в будинку батьків. Носити весільні прикраси до весілля не рекомендується, поганою прикметою вважається давати приміряти їх друзям або подругам.

В день весілля варто дотримуватися таких правил:

  • молодятам не слід носити на руках інші ювелірні прикраси під час церемонії;
  • наречена перед урочистим обміном повинна зняти рукавички;
  • дуже погана прикмета – якщо ваше кільце впало під час реєстрації шлюбу. В такому випадку свідкам потрібно терміново виправляти ситуацію. Перш ніж надіти його на палець – слід протягнути через отвір прикраси білу нитку, яку потім слід спалити;
  • носити обов’язково на безіменному пальці. При цьому, якщо православні – носити їх потрібно виключно на правій руці.

Прикраси на весілля повинні бути куплені в одному магазині і одночасно.

Носіння кілець після весілля

За народними повір’ями, якщо ви хочете зберегти сімейне щастя надовго – слід звертатися з весільними атрибутами обережно і уважно.

Перш за все, не слід знімати весільні кільця без причини – це може привести до розставання з чоловіком. Поганою прикметою вважається втрата прикраси (наприклад, воно злетіло або вкрали).

Треба якомога швидше замовити нове – точну копію втраченого прикраси, бажано протягом одного тижня.

Якщо людина втрачає кільце – це застереження про прийдешні проблеми в сімейному житті або навіть про можливе розлучення.

Знайти весільну прикрасу – це дуже хороший знак, що передвіщає швидке одруження.

Небажано, щоб на прикрасах була різьблення і навіть написи.

Якщо обручку тріснуло або лопнуло – це дуже поганий знак. Це може означати як тріщину в відносинах і прийдешній розлучення пари, так і негативний магічний вплив на сім’ю з боку.

Якщо кільце зламалося, погнулося або почорніло – це серйозне застереження для вашого сімейного життя. Також, не можна викидати або кидати його на підлогу під час сварки – воно може образитися.

Часто після весілля кільце стає велике або мало, і постійне його носіння стає неможливим. Ще однією перешкодою може стати приналежність до певної професії. Якщо прикраса велике – носити його можна в якості кулона на шиї, або надіти на середній палець. У разі якщо воно стало маленьким – краще звернутися до ювеліра, який зможе збільшити його на кілька розмірів.

Чи можна носити після розірвання шлюбу

Після розлучення носити обручку вважається поганою прикметою. Деякі вважають, що навіть перебування прикраси від попереднього шлюбу в будинку може негативно позначитися на особистому житті його власника.

Найкраще продати його або здати в ломбард, можна віддати в церкву.

Кільця розведених або овдовілих людей не варто не те що брати на своє весілля, а навіть приміряти, – це дуже погана прикмета

Ні в якому разі не можна використовувати старе ювелірний виріб повторно при новому одруженні. Вважається, що це призведе до повторення невдалого досвіду і швидкого розставання.

Вдовам можна продовжувати носити кільце на згадку про свого коханого на безіменному пальці лівої руки.

Всі позитивні або негативні знаки про те, як складеться ваш шлюб, не варто сприймати надто близько до серця. Прикмети збуваються насамперед у тих, хто в них вірить.

Для того, щоб зберегти сімейне благополуччя і захистити себе від хвилювань – вірте в хороші знаки і сприймайте негативні як застереження.

Джерело.

You cannot copy content of this page