fbpx
Суспільство
Як продовжити вихідні: п’ять психологічних прийомів

Якщо втома прийшла до вас з понеділком, тоді читайте, як зробити найближчі вихідні максимально корисними.

Вихідні, особливо, якщо вони проходять весело і в хорошій компанії, пролітають, як одна мить. А потім в неділю ввечері ви вже починаєте чекати наступні 48 годин релаксу та відпочинку в кінці ще не почалася тижні.

Якщо втома прийшла до вас з понеділком, тоді читайте, як зробити найближчі вихідні максимально корисними.

Як продовжити вихідні та після їх закінчення відчувати себе такими, що відпочили, щасливими і готовими до нової робочому тижні, розповідає Ліза і ділиться п’ятьма секретами.

1. Починай вихідні вже в п’ятницю ввечері

Переконайся, що у тебе є грандіозні плани на вечір п’ятниці. Виходь погуляти в місті, йди на вечірку або устрій дівич-вечір у себе вдома. Чому? Тому що перенести всі веселощі з вечора суботи на вечір п’ятниці прекрасна ідея!

Ви будете виснажені, особливо якщо вживали алкоголь, і зможете досхочу відіспатися один раз за вихідні, не витрачаючи на це половину неділі.

Таким чином, роздягли свої вихідні на три частини: йди у відрив в п’ятницю, в суботу устрій собі день відпочинку, а в неділю продуктивний день.

Читайте також: ДЕНЬ МАНУЙЛО І САВЕЛІЙ 30 ЧЕРВНЯ: ЧОГО КАТЕГОРИЧНО НЕ МОЖНА РОБИТИ

2. Плануй. Плануй. І, ще раз, плануй.

Ти, можливо, вже втомилася все планувати в свої робочі дні, але ми гарантуємо, що виконуючи кілька запланованих справ на вихідних, ти відчуєш, що вони стали здаватися помітно довше.

Відвідай новий ресторан, зустрінься з друзями, яких давно не бачила, сходи на танцювальний урок або їдь погуляти за місто. Все, що змушує тебе активно пересуватися, помітно поліпшить твоє самопочуття, настрій і, як бонус, продовжить твоє відчуття вихідних!

3. Урізноманітнити своє дозвілля

Не сиди перед телевізором все вихідні безперервно! Відмінною ідеєю буде подивитися фільм в кінотеатрі, піти на концерт або на виставку або просто поспілкуватися з сім’єю або друзями.

Чим різноманітнішою буде твоє дозвілля, тим тобі більше буде здаватися, що ти зробила багато за вихідні.

4. Медитуй в неділю

Відвідати урок йоги в неділю ввечері або виконати вправи на медитацію будинку з вимкненим світлом, заспокійливою музикою і ароматичними свічками – ідеальний спосіб продовжити відчуття радості від вихідних і перенести його на прийдешню тиждень.

Такий ритуал вихідного дня допомагає зняти напругу і запобігти тривогу метушливого понеділка.

5. Прийми ванну перед сном

Чудовим завершенням твоїх грандіозних вихідних стане пінна ванна з морською сіллю, ефірними маслами і чашкою заспокійливого ромашкового чаю. Такий ритуал дасть тобі можливість насолодитися часом “для себе” перш ніж почнеться новий робочий тиждень.

Також це найкращий спосіб заколисати себе перед сном, так що з ванни прямо йди в ліжко, не відволікаючись на телевізор і соціальні мережі. Подаруй собі глибокий цілющий сон, який наповнить тебе енергією і здоров’ям на всю майбутню тиждень.

Джерело.

facebook