fbpx

Як проявляється присутність Ангелів у житті звичайної людини? Невидиме людським зором не означає «неіснуюче»

Одні люди бачать ангелів. І кількість цих людей вражає: понад 30 відсотків американців. Кожна третя жінка в Німеччині. Чоловіки там рідше бачать ангелів; можливо, просто рідше їх помічають? Чоловіки і масло в холодильнику помічають не відразу…

Інші ангелів не бачили ніколи, але вірять в їх існування. Тому що відчувають ангелів душею.

Один священнослужитель казав так: світ навколо нас наповнений музикою і голосами. Ми їх не чуємо. Але досить включити радіо, щоб вловити сигнал… Або найдрібніших істот в склянці води ми не бачимо. Але досить поглянути в мікроскоп, щоб переконатися – вони є!

Невидиме людським зором не означає «неіснуюче».

І нечутне людським слухом теж існує.

Тому заперечувати свідчення очевидців нерозумно. Або вважати їх досвід проявом хвороби Паркінсона, як недавно стверджували деякі вчені. Хвороба може загострити здатність сприйняття, напевно. Але навряд чи всі, хто бачив ангелів, хворі.

Тридцять відсотків – це дуже багато. Навіть десять відсотків. А адже це ті, хто зізналися. Багато мовчать, побоюючись, що їх зарахують до хворих або до брехунів…

Ангела бачити не обов’язково. Але можна побачити, так.

Можна відчути його присутність. І можна розумово зрозуміти, здогадатися, що поруч був ангел.

Ознаки того, що ангел поруч, прості.

В області почуттів і відчуттів – це прилив доброти і милосердя. Раптом на душі стає тихо і легко. Хочеться допомогти, пробачити, пошкодувати… Світ сприймається як прекрасне місце; краса природи може здивувати. Промінь заходу пронизати душу… Хочеться плакати світлими сльозами іноді в ці моменти. Розчулення – старовинне слово, яке описує цей стан.

І грецьке слово «катарсис», очищення душі – воно теж пов’язане з добрим впливом Ангелів.

Ми на короткий час стаємо дуже добрими і розчуленими. У серце проникає любов. Це Ангел торкнувся душі своїм крилом, так поетично можна описати стан. В цю мить у нас прокидається ангельське, глибоко приховане зазвичай під людським…

Є й інші ознаки. Цілком конкретні і зрозумілі.

– Хтось немов схопив нас за комір і втримав від небезпечного вчинку. Ми тільки потім можемо дізнатися, наскільки це був небезпечний крок! «Стій! Не роби цього», – наче хтось вимовляє ці слова.

– Хтось відвів удар, який готовий був на нас обрушитися. Куля просвистіла мимо. Камінь упав в сантиметрі від нас. Іноді порушуються закони фізики нез’ясовним чином.

– Ми зустріли незнайомця, який допоміг нам в небезпеці і безслідно зник. Іноді ми не встигаємо навіть подякувати за допомогу.

– Ми отримали добру пораду, таку потрібну, необхідну! На очі потрапив потрібний текст або передача з відповіддю. Саме з тією відповіддю, яка була потрібна саме зараз.

Все це – прояв присутності ангелів. У повсякденному житті ми їх не бачимо. Але все хороше, що відбувається з нами в духовному плані або у вигляді допомоги – ознаки присутності ангелів. Так вважають богослови. І так вважають звичайні люди, які бачили або відчували Ангелів.

Ганна Кір’янова.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page