fbpx
Шоу-бізнес
Притула показав брата-красунчика: українки терміново захотіли заміж

Український гуморист Сергій Притула вкрай рідко ділиться подробицями особистого життя. Джерело

Частенько публікує знімки з дружиною та дітьми, а от про свою велику родину – особливо братів, практично не говорить. А дарма, як виявилося.

Нещодавно після одного з концертів у Тернополі він зустрівся з братом Василем, і зробив досить емоційне фото, яке припало до душі прихильницям.

Жінки різного віку просто засипали шоумена компліментами: як на його адресу так і красеня, який поруч із ним. На що Притула знайшов свої аргументи:

“Тернопіль стоїть на стику тектонічних плит. Фактично на розломі. Тільки у нас катаклізми виражені не землетрусами, а неймовірно високою концетрацією дуже файних чоловіків.

Зауважте, не просто гарних, а файних! Яке місто, такі й хлопці!”, – іронізував він, і тішився, що прекрасна половина оцінила його рідну людину гідно.

Читайте також: Чоловік Ані Лорак після новини про розлучення: “Чергове випробування залишиться в минулому”

“Все. Одним постом Притула влаштував своєму братові особисте життя. Жінки ціль поставили. 2019 року бути весіллю!”, ” Боже, у нього ще і брат є !!!!! Все, я втратила спокій! У вас там всі у Тернополі такі гарні?”

“Чому на “Чоловік року за версією Viva” не йдете? Напевно, відповім сама собі, тому що ви улюбленець всієї України і вам там робити нічого, і справ багато і контингент не той. Гордість України. Поважаю безмежно!!!”, – пишуть у коментарях.

Цікаво, що востаннє На Великдень йому вдалося зустрітися зі своїми братами, які виховали його в дитинстві. Історію братської дружби він тоді також розповів у соціальних мережах.

facebook