fbpx
Суспільство
Як реагувати, коли твоя дитина взяла чуже: 5 порад

Дитяче злодійство рідко буває навмисним і усвідомленим. Читай на Ivona, як чинити, коли твій малюк взяв чужу річ.

Отже, існує план дій, яких потрібно дотримуватися, коли твоя дитина взяв чужу.

1. Постарайся зрозуміти, що коїться в душі дитини, не лай його, не кричи і не карай, особливо прилюдно, ні в якому разі, швидше за все, йому і так дуже погано.

2. Якщо з розповіді малюка ти зрозумієш, що він хотів таким чином заслужити дружбу хлопців, спробуй з’ясувати, чому у нього з ними не складаються стосунки.

3. Може бути, твоя дитина ябедничає, обманює або бреше. Або поводиться занадто егоїстично. Допоможи йому викорінити звички, відразливі інших дітей.

4.Про злодійство як про засіб помсти, залучення до себе уваги і відновленні справедливості теж слід довірливо поговорити.

Вова подобається Даші, яка подобається і твоєму синові теж і за це він поцупив у суперника ручку? Простий аналіз ситуації покаже, наскільки він не правий. Поясни дитині, що є більш вірні способи привернути увагу дівчинки.

5. Дай зрозуміти малюкові, що в житті не все завжди складається справедливо, і не всі бажання виконуються відразу. Поясни, що не піддатися спокусі взяти чуже – це великий вчинок, гідний сильної особистості.

Джерело.

facebook