fbpx

Як схуднути на 20 кілограм без зусиль: сім принципів

Холодна їжа не так сильно провокує апетит‚ пише «Сегодня».

Шість тижнів на “крижаний” дієті допоможуть поліпшити обмін речовин і прискорити метаболізм. Цю дієту придумала англійка Пета Бі – експерт по красі і здоров’ю.

Використовуючи таку систему схуднення, можна скинути від семи до 20 кілограмів за півтора місяці. Основний принцип “крижаний” дієти – підтримувати постійний холод всередині організму і зовні.

Автор методики запевняє, що прогрес змусив нас перебудувати свої звички і звикнути до комфорту. Люди перестали відчувати холод. А між тим тепличні умови життя – відмінне середовище для накопичення жиру.

  • Перший принцип

Їсти потрібно за принципом 14:10. Тобто перші 14 годин дня дозволено приймати їжу, а наступні 10 – заборонено. Вважається, що холодна їжа не так провокує апетит, як тепла. Тому з’їдати ви будете менше.

  • Другий принцип

Намагайтеся їсти тричі на день і переважно холодні супи (окрошки, холодники, гаспачо), заморожені фрукти та ягоди, крижані несолодкі компоти, чай і навіть морозиво.

Дозволено також є сильно охолоджені салати, підморожені картоплю пюре, рис, варену рибу, охолоджений сир і каші.

  • Третій принцип

Освойте загартовування. Приймайте прохолодний душ, вмивайтеся холодною водою.

  • Четвертий принцип

Не бійтеся холоду, але уникайте протягів. Частіше провітрюйте приміщення, включайте кондиціонер, спите з відкритим вікном, якщо це можливо.

Читайте також: ЯК ПОЛІПШИТИ ЗІР: ЛЕГКІ ВПРАВИ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

  • П’ятий принцип

Чи не кутайтеся, коли виходите на вулицю. Краще трохи прозябнуть, ніж спітніти. Рухайтеся енергійно, щоб не замерзнути, і більше бувайте поза домом.

  • Шостий принцип

Виключіть з раціону всі гарячі страви. Після приготування залишайте їжу в холодильнику хоча б на годину .

  • Сьомий принцип

Протягом дня пийте маленькими ковтками не менше шести склянок охолодженої води або фруктового соку. Що заборонено? Гризти шматки льоду, це може бути небезпечно для здоров’я.

Також виключіть з раціону напівфабрикати, випічку, цукор і газовану воду. До речі Прийом з льодом використовував також американський дієтолог Брайан Сі Вайнер.

Він пропонував щодня випивати літр крижаної води з дрібно накришених льодом.

You cannot copy content of this page