fbpx
Breaking News
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Суспільство
Як схуднути на 20 кілограм без зусиль: сім принципів

Холодна їжа не так сильно провокує апетит‚ пише «Сегодня».

Шість тижнів на “крижаний” дієті допоможуть поліпшити обмін речовин і прискорити метаболізм. Цю дієту придумала англійка Пета Бі – експерт по красі і здоров’ю.

Використовуючи таку систему схуднення, можна скинути від семи до 20 кілограмів за півтора місяці. Основний принцип “крижаний” дієти – підтримувати постійний холод всередині організму і зовні.

Автор методики запевняє, що прогрес змусив нас перебудувати свої звички і звикнути до комфорту. Люди перестали відчувати холод. А між тим тепличні умови життя – відмінне середовище для накопичення жиру.

  • Перший принцип

Їсти потрібно за принципом 14:10. Тобто перші 14 годин дня дозволено приймати їжу, а наступні 10 – заборонено. Вважається, що холодна їжа не так провокує апетит, як тепла. Тому з’їдати ви будете менше.

  • Другий принцип

Намагайтеся їсти тричі на день і переважно холодні супи (окрошки, холодники, гаспачо), заморожені фрукти та ягоди, крижані несолодкі компоти, чай і навіть морозиво.

Дозволено також є сильно охолоджені салати, підморожені картоплю пюре, рис, варену рибу, охолоджений сир і каші.

  • Третій принцип

Освойте загартовування. Приймайте прохолодний душ, вмивайтеся холодною водою.

  • Четвертий принцип

Не бійтеся холоду, але уникайте протягів. Частіше провітрюйте приміщення, включайте кондиціонер, спите з відкритим вікном, якщо це можливо.

Читайте також: ЯК ПОЛІПШИТИ ЗІР: ЛЕГКІ ВПРАВИ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

  • П’ятий принцип

Чи не кутайтеся, коли виходите на вулицю. Краще трохи прозябнуть, ніж спітніти. Рухайтеся енергійно, щоб не замерзнути, і більше бувайте поза домом.

  • Шостий принцип

Виключіть з раціону всі гарячі страви. Після приготування залишайте їжу в холодильнику хоча б на годину .

  • Сьомий принцип

Протягом дня пийте маленькими ковтками не менше шести склянок охолодженої води або фруктового соку. Що заборонено? Гризти шматки льоду, це може бути небезпечно для здоров’я.

Також виключіть з раціону напівфабрикати, випічку, цукор і газовану воду. До речі Прийом з льодом використовував також американський дієтолог Брайан Сі Вайнер.

Він пропонував щодня випивати літр крижаної води з дрібно накришених льодом.

Related Post

facebook