fbpx

Як швидко знизити артеріальний тиск у домашніх умовах

Існує безліч народних рецептів і способів зниження високого тиску.

Гіпертонія сьогодні є однією з найбільш поширених проблем зі здоров’ям, викликано це часто спадковістю, а також курінням, вживанням солоної їжі, ожирінням, стресом і відсутністю нормального сну.

При підвищеному артеріальному тиску потрібно робити одне або кілька наступних дій:

  • умити обличчя холодною (ні теплого і ні прохолодною) водою;
  • опустити руки до передпліччя в холодну воду, потримати їх у воді протягом 2-4 хвилин;
  • набрати холодної води в таз, опустити туди ноги до щиколотки, потримати ноги в воді протягом 2-3 хвилин.У цей час потрібно ногами ворушити, можна робити рухові руху, схожі на ходьбу, піднімати ноги і інше;
  • намочити ватний тампон або іншу тканину холодною водою, приклавши такий компрес до щитовидній залозі або сонячного сплетіння.

Існує безліч народних рецептів, за допомогою яких тисячі людей щодня справляються з підвищеним артеріальним тиском в домашніх умовах. До них, в тому числі, відносяться:

  • соки з овочів з медом

Змішується сік редьки, буряка, моркви в рівних пропорціях. Загальна кількість утвореного соку має дорівнювати одній склянці. У сік додається 0,5-1 чайна ложка натурального меду.

Читайте також: ДИВОВИЖНА КОРИСТЬ ЧАСНИКОВОЮ ЛУШПИННЯ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

Суміш рекомендується приймати по 2-3 столові ложки рівно три рази в день до їди. Сік з медом зберігається в холодильнику, вживається щодня протягом двох-трьох місяців.

Цей засіб допоможе знизити тиск, а також нормалізувати його, щоб в майбутньому проблема підвищеного тиску була закритою;

  • трав’яні збори

До складу спеціальної суміші обов’язково повинні входити такі трави: сухоцвіт болотна, горобина чорноплідна, глід, омела біла, брусниця, калина.

Якщо використовувати трав’яний збір безпосередньо в момент підвищення тиску, то, звичайно, можна досягти бажаної мети. Але щоб закріпити результат, варто випивати збори щодня.

Сила зборів настільки велика, що на початкових стадіях гіпертонії (при гіпертонії першого ступеня) фітотерапія навіть може бути використана як провідний спосіб лікування.

Джерело.

You cannot copy content of this page