fbpx
Суспільство
“Як Сумська може відповідати за те, що робить її дочка? Єдине – повністю розірвати стосунки” – відомий українець висловив свою думку, відео

Відомий український продюсер і ведучий Ігор Кондратюк у коментарі YouTube-каналу Ukraine Media заявив, що українська актриса Ольга Сумська не може відповідати за те, що її старша дочка, що проживає в РФ, актриса Антоніна Паперна замовчує напад РФ на Україну.

– Якщо ця дівчинка давно вже не думає про свою країну як про Батьківщину, то їй, звичайно, байдуже все, що відбувається. Якщо їй болить за Україну, якщо вона відчуває себе частиною країни, де народилася, де живе її мати з батьком, то вона, найімовірніше, переїде з Росії, бо там жити неможливо», – сказав Кондратюк.

Він підкреслив, що в РФ, окрім дочки Сумської, живуть “кілька мільйонів українців, які так само, як і вона, зробили свій вибір”.

Ведучий підкреслив, що замовчування подій в Україні Паперною накладає відповідальність на її матір.

– Діти за батьків не відповідають. Батьки за дорослих дітей теж ні. Як Сумська може відповідати за те, що робить її дочка? Вона доросла, зріла жінка – що можна з нею зробити? Нічого. Єдине – повністю розірвати стосунки. Але це вибір, який складно зробити, – резюмував Кондратюк. – Дитина зробила вибір, з яким Оля зараз не згодна, але що вона може зробити? Відповідь – нічого!

Відео: Ukraine Media / YouTube

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.