fbpx
життєві історії
Як тільки ми з дружиною почали зустрічатися, я повідомив їй, що не хочу, і не дозволю, щоб вона десь працювала. Одразу ж скажу, що заробляю я досить багато. Коли жив один, в мій дім приходила домробітниця, яка й робила всю жіночу роботу. Перша дружина через вісім років “здалась”, а ось Софія – геть інша

Як тільки ми з дружиною почали зустрічатися, я повідомив їй, що не хочу, і не дозволю, щоб вона десь працювала. Одразу ж скажу, що заробляю я досить багато. Коли жив один, в мій дім приходила домробітниця, яка й робила всю жіночу роботу. Перша дружина через вісім років “здалась”, а ось Софія – геть інша.

***

Коли я зустрів свою другу дружину, я відразу ж озвучив свої принципи. Моя дружина не повинна працювати, ніколи.

І знаєте, Софія навіть не стала обурюватися, саме в цей момент я і закохався.

Моя перша дружина також знала про моє принципи. І слідувала їм 8 років. Але, начитавшись жіночих блогів, у вільний від домогосподарства час, заявила “Хочу кар’єру!”.

При цьому ні вищої освіти (вона закінчила тільки коледж), ні посидючості у неї не було. На моє запитання про те, як вона хоче побудувати кар’єру, вона відповіла:

“Я піду працювати секретаркою, проявлю себе на роботі і через рік я стану директором”.

На цьому наш шлюб закінчився. На щастя, у нас не було дітей, тому я просто забув про своє минуле життя і пішов своїм шляхом вже один.

Про другий шлюб я навіть не замислювався, я зрозумів, що про мій будинок, цілком можуть подбати фахівці. Але, зустрівши Софію, я дійсно закохався.

Напевно варто сказати, що заробляю я досить, щоб забезпечити і себе і дружину. А також я не ставлю дружину в рамки прибирання-готування-прання.

Я розумію, що це дуже нудно. Я просто не хочу, щоб моя дружина працювала по 8-10 годин на день за невеликі гроші.

Сьогодні у нас з Софією є дві чудові доньки, одній з яких всього 10 місяців. Але незважаючи на це, Софія спокійно справляється і з домівкою і з дітьми.

У чому секрет? У неї є хобі. Софія любить малювати і фотографувати. І навіть іноді бере за свої роботи гроші.

Але вона ніколи не поставить хобі на перше місце.

До чого я це пишу? Жінки, якщо чоловік не хоче, щоб ви працювали – це не означає, що він якийсь диктатор.

Йому просто хочеться затишку і, щоб жінка, залишалася жіночною завжди.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page