fbpx
життєві історії
Як тільки Валентина дізналася про цікавий стан подруги, тут же розповіла про це Василю, а той в свою чергу – Богдану. – Ти не жартуєш, Христя? Як так? У мене ж сім’я, троє синів, і квартира в іпотеку, я не в змозі тобі оплачувати аліменти. Ти добре подумай, хто захоче взяти жінку з дитям на руках. – Я нічого не вимагаю, Богдане. Заспокойся, і йди до сім’ї, сказала дівчина і повернулася в кімнату

Як тільки Валентина дізналася про цікавий стан подруги, тут же розповіла про це Василю, а той в свою чергу – Богдану. – Ти не жартуєш, Христя? Як так? У мене ж сім’я, троє синів, і квартира в іпотеку, я не в змозі тобі оплачувати аліменти. Ти добре подумай, хто захоче взяти жінку з дитям на руках. – Я нічого не вимагаю, Богдане. Заспокойся, і йди до сім’ї, сказала дівчина і повернулася в кімнату.

Христина працювала на двох роботах і робила все для свого щасливого майбутнього.

Їй всього 21 рік, підтримки від батьків ніякої. Вона ще в 17 років з’їхала на квартиру, щоб не слухати постійні зауваження. Батьки і старшу сестру не особливо любили – вона взагалі вискочила заміж в 18 років, щоб стати незалежною. Правда, шлюб довго не протримався, і Руслана поїхала в Харківську область, там у них був якийсь родич. Дядько ставився до Руслани краще за батьків, тому там вона і залишилася. Вивчилася, знайшла нового чоловіка, стала мамою – так і живе.

Христина теж думала переїхати в Харків, але батьки зупинили. Вона була м’якша, не могла піти проти їх волі. Перевелася на заочне відділення, знайшла квартиру і жила, рахуючи копійки. Подруги дивилися на неї і зітхали – вона ж зовсім без вихідних працювала. Час від часу запрошували її з собою в кіно або клуб.

Якось вони поїхали в боулінг клуб після вечірнього сеансу кіно, щоб розважитися. Христина пригощала подруг коктейлями, оскільки працювала в іншому закладі барменом і знала, як зробити смачний напій, але сама нічого не пила. Її “зілля” схвалив і завідувач баром Олександр, навіть в меню його вніс.

Через деякий час до дівчат підійшли два хлопці. Так Христина і познайомилася з Богданом.

Після боулінгу всі пішли до Христина, адже не хотіли розходитися по домівках. Закінчився їх вечір логічно – Валентина прокинулася з Василем, а Христина – з Богданом.

Христина навіть в очі йому не хотіла дивитися, соромно було. Зазвичай вона собі таке не дозволяла. Дівчина провела всіх гостей і взялася за прибирання. Валя з того часу почала зустрічатися з Василем, а ось Богдан навіть не згадував про Христину.

Христина ніби щось відчувала, тому через деякий час сходила в аптеку. У перший же день вона побачила дві смужки. Дівчина не знала, що робити. Звісивши всі “за” і “проти”, вона вирішила, що стане мамою, але Богдану нічого не буде розповідати.

Валентина дізналася про новину відразу. Вона вирішила поділитися цим з Василем, а той розповів Богдану.

Горе-татусь приїхав до Христини, щоб поговорити.

– Ти не жартуєш? Ти справді носиш під серцем дитя?

– Не турбуйся, це мої проблеми.

– Я оплачу… У мене сім’я, троє синів, іпотека, я аліменти не потягну. Ти молода, ще знайдеш своє щастя. Кому ти будеш потрібна з дитям?

– Богдане, ще раз кажу, йди, я сама все вирішу. Я не хотіла, щоб ти навіть знав про це. Іди до своєї сім’ї і забудь про мене. Вимагати з тебе аліменти я не планувала, не переживай.

Христина працювала до останнього. Незважаючи на складні відносини з батьками, вони дочку підтримали і покликали додому. Христина оторопіла від такої реакції.

Дев’ять місяців далися їй дуже важко. Вона сильно поправилася, але дочка з’явилася на світ абсолютно здоровою. Маля було копією свого батька, але це не бентежило Христину.

Батьки допомагали дочці, няньчили внучку, тому вже через кілька місяців Христина повернулася на роботу. Коли Анастасії виповнився рік, Христина познайомилася з Миколою. Він настільки полюбив її і маленьку Настю, що готовий був заради них на все.

Ось і зіграли весілля. Сестра Руслана стала хрещеною матір’ю. Всі родичі здружилися і пробачили один одному образи. Кожен знайшов своє щастя, чого і вам бажаю.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page