fbpx
життєві історії
Як тільки я дізналася, що Марта вийшла заміж, в моїй голові назрів план. Я стільки часу мріяла про цю “віддачу”, і ось найближчим часом все станеться. На вистежуванням її чоловіка у мене пішло не багато часу. Того дня він зайшов у кафе. Я “випадково” підсіла за його столик. З того дня все й закрутилося

Як тільки я дізналася, що Марта вийшла заміж, в моїй голові назрів план. Я стільки часу мріяла про цю “віддачу”, і ось найближчим часом все станеться. На вистежуванням її чоловіка у мене пішло не багато часу. Того дня він зайшов у кафе. Я “випадково” підсіла за його столик. З того дня все й закрутилося.

Ми з Романом на той час були в шлюбі уже вісім років. Син сім років, дочка п’ять. І начебто все було добре. Я працювала і чоловік також, своя квартира, автівка, ніяких боргів. Так, я коли привела на світ дочку, то дуже сильно погладшала. Намагалася худнути не один рік, але вага трохи зменшувалася, а далі стояла на місці.

Та й загальний мій вигляд вже не був такий, як раніше. Це й виявилася плата за те, що я подарувала чоловікові двох дітей. А як інакше? Після цікавого стану організм жінки сильно міняється. Ще й домашня робота, з якою чоловік мені ніколи не допомагав. У свої 33 я виглядала на всі 45. І Роман міг допомогти, якось підтримати посидіти з дітьми, зробити якусь роботу по дому. Але чоловік обрав найлегший шлях. Він знайшов собі іншу жінку.

Марта молодша за мене на сім років, в неї немає дітей, вся така, з ідеальною зовнішністю. Коли я дізналася про походи наліво чоловіка, відразу подала на розлучення. Роман і в ногах валявся і просив вибачення. Але я вибачити не змогла. З Мартою в нього нічого не зрослося. Мені було дуже важко. Діти постійно питали про тата, у мене появилась повна недовіра до чоловіків, а ще не любов до самої себе.

Я хотіла “віддати” цій Марті, щоб вона відчула мій стан, дізналася, якого це, коли з тобою так чинять, залишають одну з дітьми. Чоловікові “віддавати”не було сенсу, те, що я його не пробачила — було йому достатньо, адже він ще довго чергував біля дверей квартири, щоб я його вислухала.

Тоді ж цей стан душі і допоміг мені взяти себе в руки, а точніше – привести в порядок. Я записалася на танці, на масаж, ходила до спортзалу. Почала правильно харчуватися, скинула всю зайву вагу. На роботі отримала підвищення, почала заробляти більше грошей. Наростила волосся, зробила манікюр та педикюр, змінила гардероб. Я стала справжньою красунею. Із соцмереж я дізналася, що Марта вийшла заміж, у неї вже є дитина. І тепер вона дуже щаслива.

Так, але я вирішила її щастя зруйнувати. Простеживши пару разів за її чоловіком, з’ясувавши про нього інформацію, одного разу я просто підсіла до нього в кафе, ми розговорилися, я побачила його інтерес. Потім ми зустрілися ще раз. А вже за два тижні ми стали зустрічатися і вдень, і вночі. Весь час я робила наші фото разом, скріни наших листування. А коли інфи було достатньо, просто вказала її чоловікові на двері.

З чужих номерів відправила Марті наші фото з її чоловіком, а також листування. Чи стало мені легше? Дуже добре мені стало на душі. Нещодавно я бачила Марту, вся бліда, обличчя заплакане.

Щось хотіла сказати мені, але, мабуть, сміливості не вистачило. Звичайно, адже не я почала цю “перепалку”, вона просто отримала по заслугах. Так що, дами, перш ніж починати крутити шури-мури з чужим чоловіком, переконайтеся, що ви не отримаєте “віддачу”.

Фото ілюстративне